Kadri Voorand In Duo with Mihkel Mälgand

Tartu mnt 1, Puurmani alevik, Põltsamaa vald, Jõgeva maakond

Osta pilet Vaata kaardil

26.03 kell 17.00- 18.15 Puurmani lossis

Kontsert: KADRI VOORAND in Duo with MIHKEL MÄLGAND

Piletid saadaval piletilevis ja tund enne algust kohapeal.

Täispilet 20.-

Sooduspilet 15.- (õpilane, üliõpilane, pensionär)

Avatud kohvik 

Kadri Voorand on armastatud Eesti vokalist ja helilooja, kelle kirglik esitus on pälvinud palju heakskiitu nii kodu- kui ka välismaal. Lisaks ERR’i Aasta Muusik 2020 tiitlile on Voorand pälvinud Presidendi Noore Kultuuritegija Preemia 2019 ning aastal 2017 pärjati ta Eesti Muusikaauhindadel Aasta Naisartisti tiitliga. Tema hiljutine album “In Duo with Mihkel Mälgand”, mille avaldas mainekas Saksa plaadifirma ACT valiti Eesti Muusikaauhindadel Aasta Jazzalbumiks 2020. Mihkel Mälgand on üks muusikaliselt aktiivsemaid bassiste Eestis. Mälgand pälvis silmapaistva loomingulise tegevuse eest aastal 2019 Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali aastapreemia. 

Koos moodustavad nad duo, mis mängib põhiliselt originaalloomingut häälele, bassile ja klaverile, mis annab ruumi improvisatsioonile ning mida ehivad õhulised elektroonilised efektid ja hingestatud poeesia. Duo ei sea endale stiililisi piire, kokku sulatatakse popi, folgi, jazzi ja isegi roki elemente. Esile tõusevad emotsioon ja omapärased tekstid. Duo on andnud arvukalt kontserte nii Eestis kui ka välismaal, sealhulgas on hiljuti tuuritatud näiteks Hiinas, Ungaris, Itaalias, Inglismaal, Saksamaal, Soomes ja mujal. Ühtlasi on väisatud mainekaid festivale nagu Pori Jazz, Jazz Baltica, London Jazz Festival, Cheltenham Jazz Festival, Tampere Jazz Happening, Bejing Nine Gates Jazz Festival jt.   

Muusikas end vabaks lastes ei püüa ta publikule meeldida, tähtis on vaid avanemine ja täielik ausus iseenese, muusika, teiste muusikute suhtes. Ainult nii saab olla aus ka publiku suhtes.“ Hedvig Hanson

Toetab Eesti Kultuurkapital

INFO: 55520719

Ajad ja hinnad
Puurmani alevik, Puurmani mõis

    Kadri Voorand In Duo with Mihkel Mälgand

  • 26.03.2023, 17:00 - 18:15

  • Hind alates

    15 €
  • Maksimumhind

    20 €
  • Osta pilet
Ligipääsujuhend
Koordinaadid
Vaata kaardil