Kadri Toomi näitus "Pakendatud linnad"

Näitus koondab Kadri graafilisi töid ja ruumiinstallatsiooni, mis peegeldavad kiirelt kasvavate linnade uusarendusprojekte. Töödesse on salvestunud linnastruktuuride jõuline reklaam, majade pakendatud skeletid, linnaruumi müstika ja utoopia. Kunstnik jälgib visuaalseid kihistusi uhiuutes linnaosades. Ehitusbuumi valguses tuleb nähtavale "kiiresti ja rohkem" mentaliteet ning võimalikult tihe täisehitus. Pooleliolevate majade vaikelu ja valmimist jälgides on tekkinud visuaalid, mis kõnelevad kummastusest, tühjusest, suletusest, kordusest ja vaikusest. Märkamata ei jää ka võimu ja raha kohalolu, jõu ja jõudluse vahekorrad, korrastatus, ühetaolisus ning kalkuleeritus.

Graafilised lehed on teostatud segatehnikas, enamasti on kasutatud tsüanotüüpiat, monotüüpiat ning siiditrükki. Kahemõõtmelistelt töödelt on tagasi ruumi toodud mahulised objektid, mis kõnelevad pooleliolevate hoonete visuaalsest ilust ja uusarendusprojektide vahutavast tühjusest.

Näitus koondab Kadri graafilisi töid ja ruumiinstallatsiooni, mis peegeldavad kiirelt kasvavate linnade uusarendusprojekte. Töödesse on salvestunud linnastruktuuride jõuline reklaam, majade pakendatud skeletid, linnaruumi müstika ja utoopia. Kunst

Ajad ja hinnad
Tartu linn, TYPA galerii

Kadri Toomi näitus "Pakendatud linnad"

03.03 - 28.03.2021
Kolmapäev–pühapäev: 12:00 - 18:00
Esmaspäev–teisipäev: suletud

Omadused
Uudiskiri