Kabareelaulud. Marko Matvere, Marje Lohuaru, Kädi Plaas

Laitse Graniitvilla Sõprade Klubi kutsub kontserdile: 

Kabareelaulud Graniitvillas 11.03.2018 kell 17:00


Kabareelaulud siit ja sealtpoolt Atlandi ookeani.

Britteni neljast laulust koosnev laulutsükkel sündis 1930. aastate alguses, ajal, mil ta nautis Berliini öist kabaree-elu.  Ameerika helilooja ja pianist William Bolcom oli koos metsosopranist abikaasa Joan Morrisega mitme oma teose esitaja. Nad andsid koos välja ühtekokku 24 albumit ning duo oli eriti hinnatud just kabareelaulude ja Ameerika 20. sajandi pop-laulude esitajatena.

Kädy Plaas on lõpetanud 2007. aastal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia klassikalise laulu erialal. Kädy  on üles astunud koos Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri, Tallinna Kammerorkestri, Tallinna Barokkorkestri, Pärnu Linnaorkestri ja Sinfonietta RĪga’ga. Samuti on ta teinud koostööd selliste dirigentidega nagu Tõnu Kaljuste, Eri Klas, Toomas Siitan, Andres Mustonen, Simon Hewett, Anu Tali, Olari Elts, Risto Joost, Edward Higginbottom, Juha Kangas ja Simone Young.

Marko Matvere on Eesti näitleja, laulja ja lavastaja. Matvere muusikalirollide hulka kuuluvad näiteks Georg (Vadi “Georg”), Javert (Schönbergi “Les Misérables”), Insener (Schönbergi “Miss Saigon”), Kuningas (Rodgersi “Kuningas ja mina “) ning Chagal (Steinmani “Vampiiride tants”) jpt. Alates 2003. aastast on Matvere vabakutseline näitleja ja lavastaja.

Pianist Marje Lohuaru on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia instrumentaal-kammermuusika keskuse juhataja, keda nii instrumentalistid kui lauljad hindavad kui meisterlikku ansamblisti. Professor Lohuaru lavapartnerite seas on Pille Lill, Riina Airenne, Ulrika Kristian, Urmas Vulp, Jelena Komarova (Venemaa), Marianne Boettcher (Saksamaa), Laure Delcampe (Belgia), Ruta Lipinaityte, Kädy Plaas-Kala, Monika-Evelin Liiv, Oliver Kuusik, Geraldine Casanova jpt.

Kädy Plaas - sopran
Marko Matvere - bariton
Marje Lohuaru – klaver

Esitatava muusika stiilist saab ettekujutuse videolingilt, kõlab "Johnny" Britteni tsüklist "Kabareelaulud" ,Meredith Lustig (sopran), Renate Rohlfing (klaver).

https://www.youtube.com/watch?v=Nvw0abe7RFQ#action=share


Uksed avame tund enne kontserti; kontserdi kestus  ~2h koos vaheajaga (vaheaeg 30min)

Info ja majutus: info@graniitvilla.ee tel 51 11007

Ettetellimisel suupistelauad ja õhtusöögid: toitlustus@graniitvilla.ee

Laitse Graniitvilla Sõprade Klubi kutsub kontserdile: 

Kabareelaulud Graniitvillas 11.03.2018 kell 17:00


Kabareelaulud siit ja sealtpoolt Atlandi ookeani.

Britteni neljast laulust koosnev laulutsükkel sündi

Ajad ja hinnad
Laitse küla, Laitse Graniitvilla

Kabareelaulud. Marko Matvere, Marje Lohuaru, Kädi Plaas

11.03.2018, 17:00 - 19:00

Hind alates: 16 €
Maksimumhind: 19 €
Omadused