Juurimaa Kantri 2021

Juurimaa Kantri 2021
 
Esimest korda avab Juurimaa Tall oma uksed ja aknad tõelistele kauboidele ja kantri fännidele. Teid ootab Eesti ehedaim kantri- ja maaelu festival. 
 
3. juuli 2021 olete oodatud nautima tõelist kantri melu Loodna külas, Märjamaa vallas asuva Juurimaa Talli õuele. Festivalil on oodata Eesti parimaid kantribände Kõrsikud, Super Hot Cosmos Blues Band, Wiiralt, Triin Niitoja ja Sun Smokers! Kantri küünis toimub line-dance ja kantri disko hommikuni! 
 
Ürituse raames selgitame välja Eesti Parima Cowboy & Cowgirli ja toimub Eestis esmakordselt kaasahaarav hobuste tünnisõidu meistrivõistlused ( barrel race), milles pannakse proovile ratsanike osavus ja kiirus hobuste seljas! 
 
Lisaks pakub festival tõelisi elamusi ja kogemusi loomade keskel! Juurimaa tallis koos 80. hobuse ja loomapargiga on avastamist nii väikestele kui ka suurtele loomasõpradele. Nagu ühele festivalile omane, siis ei ole ka meie juurest puudu hea toit. Lisaks pakub hooviOtt laadal mõnusaid ampse ja tooteid kohalikud tootjad. 
 
Oleme mõelnud ka pere kõige pisematele. Koos vahva Kauboiga on avatud lasteala, kus saab möllata erinevatel atraktsioonidel, teha eeslile pai, lasta vibu, ratsutada poniga ja meisterdada.
 
Kantrimuusika, kaunid hobused, kaabud, hea söök ja meelelahutus on igale vanusele tagatud!
 
Meelelahutuslik ja muusikaline programm täieneb jooksvalt - kõige värskem info on kättesaadav meie kodulehelt www.juurimaakantri.ee ja Juurimaa Kantri FB ja IG lehtedelt. Piletid Piletilevist.

Ajad ja hinnad
Loodna küla, Juurimaa tall

Juurimaa Kantri 2021

03.07 - 04.07.2021, 11:00 - 04:00

Hind alates: 10 €
Maksimumhind: 80 €
Omadused
Uudiskiri