Juri Shatunov

Juri Šatunovi suurejooneline konsert Tallinnas

Publiku ette astub Alexela Kontserdimajas Vene estraadilegend Juri Šatunov!

Palavalt armastatud laulud ning uued muusikapalad kõlavad kontserdil pealkirjaga „Ära vaiki“ («Не молчи»), mis annab publikule võimaluse sukelduda siirust, romantikat ning esimese armastuse võlumaagiat täis maailma. 

Juri on üks vähestest miljonite südameid vallutanud lemmikartistidest, kes pole aastate kulgedes oma kuulajaile pettumust valmistanud. Ikka seesama nooruslik hääl, eksimatult äratuntav stiil, kütkestav välimus, igihaljas ja südamelähedane armastuse teema, mis täidab saale vaimustunud publikuga. „Белые розы”, „Седая ночь”, „Детство” – ilma nimetatud lauludeta pole võimalik ette kujutada ühtegi Šatunovi kontserti.  Need kauaoodatud meloodiad kõlavad ka sellele kontserdil. Juri rõõmustab oma austajaid ka uuemate lugudega, nagu “А лето цвета», «Не бойся», «С Днём Рождения», «Тет-а-тет» ning mitmete teiste hittidega, mis ei jäta teid ükskõikseks.

Siiras ja avatud, tundeküllane ja lummav artist jagab lahkesti oma energiat kuulajatega ning sütitab publikut. Tulge Juri Shatunovi iginoorusliku muusika kontserdile ja vaimustuge koos temaga.  

Laulja vanemate ja uuemate hittidega saate tutvuda tema ametlikul YouTube'i kanali:

www.youtube.com/YuriyShatunov 

Juri Šatunovi suurejooneline konsert Tallinnas

Publiku ette astub Alexela Kontserdimajas Vene estraadilegend Juri Šatunov!

Palavalt armastatud laulud ning uued muusikapalad kõlavad kontserdil pealkirjaga „Ära vaiki“ («

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Alexela Kontserdimaja, Tallinn

Juri Shatunov

12.01.2020, 19:00 - 22:00

Hind alates: 35.9 €
Maksimumhind: 79.9 €
Omadused
Uudiskiri