Jungle-pop duo Sofi Tukker. Tallinna kontsert "Treehouse World Tour"

DÜNAAMILINE DUO SOFI TUKKER ESINEB JUULIS TALLINNAS
Juba 24. juulil vallutab Club Hollywoodi lava maailmas laineid lööv jungle-pop duo Sofi Tukker. Tallinna kontsert leiab aset ansambli maailmaturnee “Treehouse World Tour” raames.

Kiirematele pilet VAID 15 eurot!Sofi Tukker on bänd, kelle kontserte kirjeldatakse kui erakordselt energilist elamust ja lihtsalt öeldes üht „suurt pidu“. Ansambli tähesära algatas debüütsingel “Drinkee”, mis pälvis nominatsiooni Grammy muusikaauhindade parima tantsuhiti kategoorias. Tallinna kontserdil tulevad esitamisele nii vanemad kui uuemad lood bändi äsja ilmunud albumilt “Treehouse”, mille nimistusse kuuluvad juba hiti staatusesse tõusnud “Best Friend”, “Batshit”, “Fuck They” ja “Energia”.Sofi Tukker on energiast pakatav duo, mille koosseisu kuuluvad Sophie Hawley-Weld ja Tucker Halpern, kes kohtusid ülikooli üritusel, kus nad juhuslikult mõlemad esinema pidid. Halpern tegi kohapeal ühele Hawley-Weld'i loole remixi ja ülejäänud, nagu nad ütlevad, on juba ajalugu. Läks vaid mõni kuu kui nende debüütsingel “Drinkee” muutus ülemaailmseks hitiks, lennutades noored talendid raketina muusikaareenile. Loole, millest sai nende eduloo algus, järgnes esimene lühialbum “Soft Animals” ning hiljuti ka kauamängiv “Treehouse”. Kahe viimase aasta jooksul on staarduo jõudnud anda mitmeid kontserte ning tuuritada üle kogu maailma, külastades “Treehouse World Tour” kontserttuuri raames juulis ka Eestit. Sofi Tukkeri unikaalne kõla peidab endas elektrooniliselt pulseerivaid kerge troopilise alatooniga pop ja house muusika nüansse, mis on nii hüpnotiseerivad, et viivad kuulaja justkui teise maailma. Bändikaaslaste pöörane lähenemine tantsumuusikale väljendub põnevates katsetustes anda kuulajale edasi emotsioone nagu rõõm, julgus ning vabanemine, kasutades seejuures elemente kaasaaegsest Brasiilia luulest, Jaapani räpist ja Andide keelpillidest.Värvikas duo tunnistab, et nende looming areneb pidevalt suundadesse, mis neid ennastki üllatab. “Me oleme läbinud mitmeid faase, olles seejuures katsetanud erinevaid helisid, mis meid inspireerivad. Meid inspireerivad uued paigad ning uute inimestega kohtumine, mis on toonud meie ellu nii palju põnevaid kogemusi ja pakkumisi.” Hetkel kuumimat kõneainet pakkuv bänd püsib meelelahutusajakirja Billboard arvamusel kommertsedetabelite tipus just tänu oma Apple iPhone reklaamides figureerinud lugude “Batshit” ja “Best Friend” populaarsusele.Küsimus, et mida üks Sofi Tukkeri kontsert endast kujutab, ajab neid naerma. “Armastame nii väga inimesi, kes meie kontsertidele tulevad. Publik võib arvestada, et neil on pärast lihased kanged, vajavad dušši ja ilmselt sätendavad üle keha, seda teadmata põhjustel,” kirjeldab duo, mida kontserdist oodata.

DÜNAAMILINE DUO SOFI TUKKER ESINEB JUULIS TALLINNAS
Juba 24. juulil vallutab Club Hollywoodi lava maailmas laineid lööv jungle-pop duo Sofi Tukker. Tallinna kontsert leiab aset ansambli maailmaturnee “Treehouse W

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Club Hollywood

Jungle-pop duo Sofi Tukker. Tallinna kontsert "Treehouse World Tour"

24.07.2018, 19:00 - 23:59

Täiskasvanu: 0 €
Omadused