Judas Priest kontsert "50 heavy metal years"

Grammy võitja Judas Priest tähistab 50. juubelit kontserdiga Tallinna Lauluväljakul

Bänd on 50 aastase karjääri jooksul müünud rohkem kui 50 miljonit albumit ning võitnud Grammy auhinna. Juubelituuri “50 years Heavy Metal” raames toimuval kontserdil saab kuulda läbilõiget parimatest paladest. Piiratud arv pileteid kontserdile tulevad üheaegselt müügile Eestis, Soomes, Lätis ja Leedus 9. detsembri hommikul kell 10.00.

Maailmas pole just väga palju bände, kes tegutseks aktivselt aastast

1969 ja keda võib pidada üheks metalmuusika suurimaks alustalaks - Judas Priest just seda kõike on. Judas Priest on metalmuusika ikoon ja üks tähtsamaid bände olles mõjutajaks väga paljudele noorema generatsiooni artistidele. Rohkem kui 50 miljonit müüdud albumit, väljamüüdud kontserdid – neid peetakse põhjendatult muusikamaailma üheks olulisemaks grupiks. Tänavu 50 juubelit tähistanud Judas Priesti frontmani Rob Halfordi ainulaadne ja vaimustav vokaal ning nahkne kostüüm on läbi aastate kujunenud heavymetali sünonüümiks. “Breaking The Law”, “Painkiller”, “Turbo Lover” – need on vaid killuke mida Judas Priest on läbi viie aastakümne maailma muusikasse jätnud.

Piletid Piletilevis

Kontserti korraldab RL Entertainment.

 

Grammy võitja Judas Priest tähistab 50. juubelit kontserdiga Tallinna Lauluväljakul

Bänd on 50 aastase karjääri jooksul müünud rohkem kui 50 miljonit albumit ning võitnud Grammy auhinna. Juubelituuri “50 years Heavy Metal” r

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Tallinna lauluväljak

Judas Priest kontsert "50 heavy metal years"

01.06.2020, 18:00 - 23:59

Hind alates: 65.5 €
Maksimumhind: 199.5 €
Omadused
Uudiskiri