Jevgeni Djatlov sooloprogramm „Sa oled mul ainus“

24.jaanuaril Vene Kultuurikeskuses esitab Jevgeni Djatlov oma sooloprogrammi „Sa oled mul ainus“, saatjaks instrumentaalansambel „Akadem-kvintett“.

Jevgeni Djatlov on tuntud filmi- ja teatrinäitlejana, suurepärane romansside ja lüüriliste laulude esitaja, lummava häälega ja kordumatute mängumaneeridega, samas tagasihoidlik mehelik ja huvitav isiksus.
Tema talendi mitmekülgsus ja tegid temast ühe nõutavama artisti.
Tuntud vene teleshows, mis nõuab meisterlikku ümberkeastumist, saavutas artist teenitult võitjatiitli. Ta näitas meisterlikult oma talendi mitmetahulisust, muutudes Georg Otsaks, Susan Boyleks, Vladimir Võssotskiks, Muslim Magomajeviks.

Täna Jevgeni Djatlov gastroleerib edukalt nii Venemaa kui ka välismaa lavadel. Peale suurepärase oskuse mängida nii kitarri kui viiulit kõlab eriti nauditavalt tema hääl. Tänu oma kordumatule baritonile meelitab ta kokku hulga oma talendi kirglikke austajaid.

Tuntud vanad laulud ja romanssid kõlavad artisti esituses eriti siiralt ja läbitungivalt. Djatlovi arvates on kõige ausam, hinge tungib muusika see, mis ajaproovile vastu.

Rikkalik ja hea maitsega valitud repertuaar puudutab sügavalt igat kontserdikülastajat ja annab tunde, et laulud on põhendatud otse talle.

Sageli Djatlov kasutab oma vokaalseid võimeid filmivõtetel, millega kindlustab vaieldamatu edu ja tähelepanu oma isiksuse vastu. Tema laulude esitamismaneer kannab endas näitlejale nii omast vahetut karismat ja südamlikkust. Pole juhus,et teatri ja filmirežissöörid kasutavad tihti artisti muusikalisi võimeid:ta laulab nii laval, kaadris kui ka kaadritaga.

Info ja piletite broneerimine: belessa.art@gmail.com, 58058924, 6427007

24.jaanuaril Vene Kultuurikeskuses esitab Jevgeni Djatlov oma sooloprogrammi „Sa oled mul ainus“, saatjaks instrumentaalansambel „Akadem-kvintett“.

Jevgeni Djatlov on tuntud filmi- ja teatrinäitlejana, suurepärane romansside

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Vene Kultuurikeskus, Tallinn

Jevgeni Djatlov sooloprogramm „Sa oled mul ainus“

24.01.2019, 19:00 - 21:20

Hind alates: 20 €
Maksimumhind: 49 €
Omadused
Uudiskiri