Jazzkaar: Kontsert ''Aitäh, Valter Ojakäär''

"Aitäh, Valter Ojakäär" on kolme Eesti lauljatari: Helin-Mari Arderi, Ivi Rausi-Haavasalu ja Liina Saare ühine tänu Eesti jazzi grand old suurkujule. Kolme lauljatari nägemus ja tõlgendus Valter Ojakääru ajatutest ja igihaljastest lugudest kohtuvad laval nelja suurepärase jazzmuusikuga.

Valter Ojakäär oli ja on Eesti jazzi suurkuju, tänu kellele teame, mis jazzimaailmas toimus nii meil kui ka mujal. Tänu temale saame laulda laule, millest suur osa on jõudnud erinevate põlvkondade lauljate repertuaari.

Valter Ojakääru lood puudutavad meie hinge ja panevad silmad särama, aitavad mõista elu ja selle saladusi. Kes ei teaks laule: Olematu laul või Üks väike laul või Mäng või ... Kõik need ja ka mitmed teised lood on kokku kogutud kavasse “Aitäh, Valter Ojakäär!”

Lisaks lauljataridele musitseerivad laval neli suurepärast jazzmuusikut:
Danel Aljo – saksofonid
Jaan Jaanson – kitarr
Ara Yaralyan – kontrabass
Aleksandra Kremenetski – löökpillid

"Aitäh, Valter Ojakäär" on kolme Eesti lauljatari: Helin-Mari Arderi, Ivi Rausi-Haavasalu ja Liina Saare ühine tänu Eesti jazzi grand old suurkujule. Kolme lauljatari nägemus ja tõlgendus Valter Ojakääru ajatutest ja igihaljastest lugudest kohtuvad l

Ajad ja hinnad
Võru, Võru kultuurimaja Kannel

Jazzkaar: Kontsert "Aitäh, Valter Ojakäär"

24.04.2018, 19:00 - 19:30

Hind alates: 7 €
Maksimumhind: 9 €
Omadused
sünnipäev EV100