Itaalia laulude ja vene romansside bukett

Olga Zaitseva omandas bakalaureusekraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias 2012. aastal dotsent Pille Lille ja prof. Jaakko Ryhäneni lauluklassis. Magistrikraadi omandas ta samas interpretatsioonipedagoogikas klassikalise laulu erialal. Ta on täiendanud end prof. Ingrid Kremlingi, Elizabeth Wilke ja Yandwiga Rappé meistriklassides Poolas. Zaitseva on pälvinud I koha Peterburi konkursil „Laulul on naise nägu“ (2008), eriauhinna III ja VII rahvusvahelisel konkursil „Ooper, mägede hing“ Poolas
(2008 ja 2012), osalenud Klaudia Taevi nimelisel rahvusvahelisel noorte ooperilauljate konkursil ja võitnud kaks eripreemiat Vello Jürnale pühendatud teisel vabariiklikul vokalistide konkursil (2012). Aastal 2015 võitis Olga Zaitseva Kristallkingakese auhinna noorele teatriinimesele esimeste märkimisväärsete lavatööde eest.
 
Jevgeni Juzhin (tenor, Peterburi) on Peterburi Rimski-Korsakovi nimelise konservatooriumi vilistlane, teda nimetatakse Venemaa kuldtenoriks ja „XXI sajandi Lemeševiks”
Rahvusvahelise konkursi „Romansiada” võitja (2006) „Romansiadi” finaali žürii liige (2015-2018) 2018. aastal Londonis toimunud rahvusvahelise D.Hvorostovski nimelise konkursi Kuldmedali ja ooperi kategoorias Esimese preemia võitja Viimased 10 aastat esineb aktiivselt erinevates maailma riikides – Venemaal, Lätis, Eestis, Ameerika Ühendriikides, Iisraelis, Prantsusmaal, Soomes ja paljudes muudes.
 
Piia Paemurru lõpetas 1986. a. Tallinna Konservatooriumi prof. Laine etsa klaveriklassis ja kaitses magistrikraadi klaveri erialal 1999.
aastal. Praegu töötab ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia auluosakonnas klaverisaatjana.
Piia Paemurru on nii solisti kui ka ansamblistina esinenud Eestis, Soomes, Rootsis, Taanis, Saksamaal, Venemaal, Lätis ja Leedus.Kontserditegevus on teda kokku viinud selliste lauljatega nagu
 
Eilene Hannan, Rhoda Achieng, Virgilijus Noreika, Jaakk Ryhänen, Margarita Voites, Mati Palm, Pille Lill, Oliver Kuusik, Marion Melnik, Priit Volmer, Angelika Mikk, René Soom, Angelika Klas-Fagerlund ja teised. Piia Paemurru on pälvinud mitmel lauljate võistlustel parima klaverisaatja eripreemia, sealhulgas viiel korral rahvusvahelisel Klaudia Taevi nimelisel ooperilauljate konkursil.
 
 

Olga Zaitseva omandas bakalaureusekraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias 2012. aastal dotsent Pille Lille ja prof. Jaakko Ryhäneni lauluklassis. Magistrikraadi omandas ta samas interpretatsioonipedagoogikas klassikalise laulu erialal. Ta

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja

Itaalia laulude ja vene romansside bukett

28.03.2020, 19:00 - 23:59

Hind alates: 20 €
Maksimumhind: 35 €
Omadused
Uudiskiri