Irina Dubtsova kontserdikava „Uus ja parim“

Tallinnas esitleb oma uut kava „Лучшее и новое“ („Uus ja parim“) Irina Dubtsova

26. mail esineb  Nordea kontserdimajas kuulus, silmapaistev ja paljude lemmik Irina Dubtsova. Laulja esitleb publikule oma uut meeldejäävat kontserdikava „Лучшее и новое“ („Uus ja parim“).Teil avaneb võimalus näha säravat show´d, millest jäävad vaid unustamatud muljed ja  mis laeb teid vapustava energiaga!

Irina Dubtsova loomingu austajad on korduvalt pöördunud kohaliku organisaatori TCC.ee poole sooviga, et Eestis korraldataks taas tema kontsert. Näib, et nende unistus täitub peagi!

Poeet, helilooja, vene estraadi üks eredamaid ja huvitavamaid lauljaid Irina Dubtsova tuleb Tallinna. Ta esineb Nordea kontserdimajas uue kavaga „Лучшее и новое“ („Uus ja parim“). Eelolev Tallinna kontsert on tõeline kingitus nii tantsukompositsioonide austajatele kui neile, kellele on hingelähedased tundeküllased laulud.

Irina vallutab vaatajate südamed juba esimeste lauludega. Iga ta kontsert kujutab endast kaasahaaravat ja unustamatut vaatemängu, mis kingib publikule vapustava energiatulva ja millest jäävad vaid meeldivad mälestused! Tallinnas ootab teid professionaalne, särav, kordumatu energia ning eranditult elava heliga show!

Kontserdil kandute  armsaks saanud hittide unustamatusse võlumaailma – kõlavad sellised laulud kui «О нем» («Temast“),«Кому? Зачем?» („Kellele? Milleks?“), «Москва – Нева» („Moskva – Neeva“), «Люби меня долго» („Armasta mind kaua“), «Люба – Любовь» („Ljuba – Ljubov“), «Ешь. Молись. Люби» („Söö. Palveta: Armasta“). Ja muidugi ei saa läbi ka ilma uute lauludeta!

Irina  on MuzTV, Kuldse Grammofoni preemia omanik ja  Aasta Laulu 15-kordne võitja.  Hiti «Я тоже его люблю“ („Mina armastan teda ka“) (duetis Ljubov Uspenskajaga) eest on ta saanud preemia Aasta Šansoon. Samuti on ta Esimese kanali  projekti «Фабрикa звезд 4“ („Tähevabrik 4“) ja show´ „Täpipealt“ võitja.

Miljonite lemmik Irina ei väsi  publikut oma  meisterlikkuse, laitmatu maitse ning repertuaariga üllatamast, pulbitseva energiaga sütitamast ning loominguliste saavutustega rabamast! Selles saate veenduda juba 26. mail Nordea kontserdimajas. Tulge ja nautige professionaalset esitust, sest kõik Irina Dubtsova kontserdid on ainult elava heliga, mis teeb teda oma austajatega veel lähedasemaks!

Tallinnas esitleb oma uut kava „Лучшее и новое“ („Uus ja parim“) Irina Dubtsova

26. mail esineb  Nordea kontserdimajas kuulus, silmapaistev ja paljude lemmik Irina Dubtsova. Laulja esitleb publikule oma uut meeldejäävat kont

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Nordea Kontserdimaja, Tallinn

Irina Dubtsova kontserdikava „Uus ja parim“

26.05.2018, 19:00 - 23:59

Hind alates: 25.5 €
Maksimumhind: 50.5 €
Omadused
sünnipäev EV100