Igor Butman Quintet & Fantine (USA)

6. oktoobril esinevad Nordea kontserdimajas kaks džässitähte – Venemaa rahvakunstnik Igor Butman ja dzässidiiva Fantine.

Igor Mihhailovitš Butman õppis ameerika muusikaakadeemias The Berklee College of Music, kus ta sai diplomi nii kontsertsaksofoni kui ka kompositsiooni erialal.
Virtuoosne instrumendi valdamine, särav tehnika, rütmitunnetus, peadpööritavad improvisatsioonid ja kütkestav heli ei ole jätnud maailma džässitähti ükskõikseks. Igor Butman on musitseerinud koos selliste väljapaistvate džässmuusikutega nagu Ray Charles, George Benson, Chick Corea, Al Jarreau, Randy Brecker ja Wynton Marsalis.

Mitmes keeles laulev Austraalia lauljanna on sündinud 1984. aastal ja elab Floridas, Miamis.
2011. aastal andis Fantine välja oma esimese sooloalbumi „Rubberoom“. Sellest ajast alates on lauljanna koostöös Gorillazi produtsendi Jason Coxiga välja andnud singlid „Eleven“ ja „Perfect Stragers“ ning koostöös Lee Grovesiga „Do not come Around“. 2013. aastal alustas Fantine tööd debüütalbumiga „Am Fantine“ koos 19-kordse Grammy võitja ja produtsendi Emilio Estefaniga ning seitsmekordse võitja Gloria Estefaniga.

Igor Butmani ja Fantine’i tuure saatis Ameerikas, Prantsusmaal, Saksamaal ja Indias suur edu.

Kasutage džässipeol osalemise võimalust!

6. oktoobril esinevad Nordea kontserdimajas kaks džässitähte – Venemaa rahvakunstnik Igor Butman ja dzässidiiva Fantine.

Igor Mihhailovitš Butman õppis ameerika muusikaakadeemias The Berklee College of Music, kus ta sai dipl

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Nordea Kontserdimaja, Tallinn

Igor Butman Quintet & Fantine (USA)

06.10.2017, 19:00 - 20:30

Hind alates: 19.5 €
Maksimumhind: 42.5 €
Omadused