Huumori-show „Ükskord Venemaal“

Tallinnas esinevad 30.oktoobril uue kavaga huumori-show „Ükskord Venemaal“ artistid

Mitmežanrilise tele-show  „Ükskord Venemaal“ artistid esitlevad Tallinnas uut huumorikava. Olga Kartunkova, Azamat Musagalijev, Timur Tanija, Deniss Dorohhov ja teised populaarse projekti tähed näitavad 30. oktoobril Tallinna Alexela kontserdimajas elavas esituses  peadpööritavaid sketše, naljakaid paroodiaid, püstijalakomöödiaid ja palju muud.

«Ükskord Venemaal“ on huumoriprojekt, milles osalevad Venemaa tuntud humoristid. Projekt on lühikese ajaga saanud üheks kõige nõutumaks tele-show´ks, seejärel tunginud hoogsalt külalisetenduste kontserdilavadele.

Show´s osalejad mängivad laval vaatajate ees sketše. Humoristid vaatavad elule irooniaga, vahel isegi  pilkega. Iga humoristliku episoodiga kaasneb väike temaatiline stand-up.

Seejärel tulevad lavale mitmesuguste ametite ja seisuste esindajad, kes saatuse iroonial satuvad absurdsetesse olukordadesse. Stseenid, mida näitlejad ette kannavad, lausa niidavad oma  pöörase huumoriga jalust. Nad naeravad häbenemata paljude  eluliste probleemide üle, mis on aktuaalsed nii Venemaal kui teistes ühiskondades.

Neil pole raske mängida ei politseinikku, varast ega intelligenti. Kui lisame sellesse seltskonda tuhvlialuse mehe, jõulise vene naise, on sündmuste kulminatsiooni ning lahendust võimatu ennustada, nagu parimas Hollywoodi filmis.

Juba 30. oktoobril ootab teid Tallinna Alexela kontserdimajas unustamatu huumoriõhtu ühe populaarseima huumori-show´ „Ükskord Venemaal“ näitlejate seltsis. Siin saab hästi puhata ja südamest naerda. Kuid ei tohi unustada, et selle etenduse pileteid haaratakse lausa lennult!

Tallinnas esinevad 30.oktoobril uue kavaga huumori-show „Ükskord Venemaal“ artistid

Mitmežanrilise tele-show  „Ükskord Venemaal“ artistid esitlevad Tallinnas uut huumorikava. Olga Kartunkova, Azamat Musagalijev, Timur Tanija

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Alexela Kontserdimaja, Tallinn

Huumori-show „Ükskord Venemaal“

30.10.2018, 19:00 - 23:59

Hind alates: 21.75 €
Maksimumhind: 51.5 €
Omadused