Hooaja avakontsert: Ansambel TROITSA (Valgevene)

Nagu Valgevene kollektiivi "Troitsa" nimigi vihjab, on bändis ühendanud jõud kolm meest. Nende meeste kontserdil saad kuulda 50 erinevat Ida-Euroopa instrumenti, millel osavad pillimehed oskuslikult erinevaid helisi välja meelitavad. Bändi liider Ivan Kirtšuk oma võimsa habeme ja vähemalt sama võimsa tenorihäälega on kogunud sadu pärimusmuusika palu ja -lugusid ning soovib neid innukalt kõigiga jagada, et tänapäeva globaliseeruvas maailmas kohalik identiteet muusikas kaduma ei läheks. "Troitsa" käe all omandavad pärimuslaulud küll uue hingamise, aga edastavad siiski vanu laulutraditsioone.

Pillid: kitarr, domrad, smõk, gusli, torud, vilepillid, suupill, roopill, almei, lüüra, okariinad, parmupill, vihmapill, torupill, kalimba, tsitter, trummid, gong, darbuka, gundang, anklung, kellad, kuljused, pulgad, krapp, kalimba, djembe.

Mõisaväravad 18.00, avatud kohvik.Kõigile Varbuse Muusikamõisa sündmustele  on võimalik osta toetajapilet. Toetajapilet maksab 50 eurot ning on mõeldud, nagu tema nimigi ütleb, sisukate sündmuste ja programmide koostamise toetuseks. Eesti lõuna osariikide asukate  kultuurielu rikastamisel saavad mõisaelu korraldajad tuge nii rahasummast, kui ka mõttest, et on inimesi, kes peavad oluliseks vaimuviljeluse arendamist  maal. Aitäh! ja tere tulemast!

Nagu Valgevene kollektiivi "Troitsa" nimigi vihjab, on bändis ühendanud jõud kolm meest. Nende meeste kontserdil saad kuulda 50 erinevat Ida-Euroopa instrumenti, millel osavad pillimehed oskuslikult erinevaid helisi välja meelitavad. Bändi liider Iva

Ajad ja hinnad
Varbuse küla, Varbuse Muusikamõis

Hooaja avakontsert: Ansambel TROITSA (Valgevene)

23.09.2017, 19:00 - 23:59

Hind alates: 10 €
Maksimumhind: 50 €
Omadused