''HommikÕhtu'' Tšulpan Hamatova

Alexela Kontserdimaja
Juri Levitanski luule ainetel

Lavastuses on tegevad: Tšulpan Hamatova, Vladimir Varnava, Polina Kondratkova

Tšulpan Hamatova on üks Venemaa hõivatumaid teatri- ja filminäitlejaid, muusika- ja teatriprojektide autor ja ühiskonnategelane. Habras naine, kelle erakordne hääl kostab Kaliningradist Vladivostokini, olgu siis tegemist lavatüki või fondiga Kingi Elu.

Oma uues lavastuses viib Tšulpan vaatajad luuletaja Juri Levitanski lüürilise kangelase maailma.

Luule õitsenguajal Moskvas elanud poeet valdas meisterlikult sõnaseadmiskunsti, andis välja üle 20 raamatu, kuid kuulsaks ei saanudki. Levitanski kui looja saatus meenutab mõneti Šukšini eluteed – vähesed tema kaasaegsed suutsid argitemaatika taga silmata ülevat sisu.

Levitanski loomingul põhineva etenduse „HommikÕhtu” lavastas koreograaf ja tantsija Vladimir Varnava, põimides sellesse osavalt Bachi, Händeli, Glassi, Pärdi jt muusikat Polina Kondratkova esituses.

Varnava ja Hamatova jutustavad laval loo kahest inimesest, kelle elu ja tunded vuhisevad vaataja silme eest läbi. See on lugu sellest, kuidas me elame, mida tunneme ja millel laseme argirutiini tõttu käest libiseda.

Muusika Polina Kondratkova esituses, Vladimir Varnava contemp  ja Illuminariumi videomapping ei ole mitte dekoratsioon ega taust, vaid kolm iseseisvat lavastuse liini, mis loovad koos luulega ühtse elava koestiku.

Alexela Kontserdimaja
Juri Levitanski luule ainetel

Lavastuses on tegevad: Tšulpan Hamatova, Vladimir Varnava, Polina Kondratkova

Tšulpan Hamatova on üks Venemaa hõivatumaid teatri- ja filminäitlejaid, muusika

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Alexela Kontserdimaja, Tallinn

''HommikÕhtu'' Tšulpan Hamatova

09.02.2020, 19:00 - 20:30

Hind alates: 23.4 €
Maksimumhind: 72.9 €
Omadused
Uudiskiri