Heategevuslik kontsert “Laulud sõdurile”

Heategevuslik kontsert “Laulud sõdurile” toimub 21. juunil ja seekord toimub see pealinnas Tallinnas. Lavale on astumas Anne Veski, Liis Lemsalu, Tanja, Robert Linna, Laura Prits, Rasmus Rändvee, Carlos ja Raul Ukareda ning paljud teised. Muusikuid saadab Eesti Kaitseväe orkester Peeter Saani juhatamisel ning kontserdi salvestus läheb eetrisse 22. juuni õhtul ERR peakanalis.

"Laulud sõdurile" toimub juba seitsmendat korda. Kontserdil kogutud heategevusliku rahaga aitab Carolin Illenzeeri Fond toetada raskelt vigastatud või teenistuses hukkunud kaitseväelaste laste haridusteed ning huvitegevust. Oma tegevusega oleme toetanud laste õpinguid põhihariduse ja ülikoolihariduse omandamisel, lisaks on nii mõnigi pere saanud omale uue rula või jalgratta, kes käib muusikatundides ning kellel on hobiks ratsutamine. Fond lähtub oma tegevuses hoolivusest ja heast tahtest, selleks, et aidata katta Eesti eest võidelnud kaitseväelaste laste koolituskulud või toetada nende huvitegevust.

Enne Võidupüha ja suurt jaanipäeva on hea võimalus tulla koos perega ja kuulata Eesti lemmikartistide esituses häid ja tuntud lugusid.

Ajad ja hinnad
Põhja-Tallinna linnaosa, Kultuurikatel

Heategevuslik kontsert “Laulud sõdurile”

21.06.2018, 19:00 - 20:30

Hind alates: 8 €
Maksimumhind: 30 €
Omadused