HANG MASSIVE (UK/SWEDEN)

Hang Massive – julged improvisaatorid ja tugevad professionaalid ühes pajas koos. Need kutid tajuvad peenetundeliselt ruumi energeetikat ja laadivad oma kontsertidel kohalolijad õigete vibratsioonidega. Nende muusika on ühtmoodi huvitav nii kitsale huviliste ringile, kes on juba ammu kiindunud hangimuusikasse, kui ka näiteks Milano moenädala külastajatele.

Tema heli võib meenutada harfi, kristallkeha, klaverit ja kitarri, aga ka kellasid või isegi inimhäält. Hang Drum, ka „käsi-trumm“, on väliselt lendavat taldrikut meenutav ning heli saab sellest imeseadmest välja võluda mitmel erineval moel, mängides näiteks sõrmeotste, peopesa või selle servaga. Koosneb see ainulaadne muusikaline löökpill kahest omavahel ühendatud metallpoolkerast. Ja mis kõige tähtsam, sellel mängimiseks pole olemas mingeid reegleid, kõik mis vaja – need on vaid käed ja armastus muusika vastu!

Duett Hang Massive on vallutanud juba Euroopa ja Ameerika. Danny Cudd ja Markus Offbeat mängivad koos juba kuus aastat ja esinevad edukalt ringreisidel kogu maailmas.

Hang Massive – julged improvisaatorid ja tugevad professionaalid ühes pajas koos. Need kutid tajuvad peenetundeliselt ruumi energeetikat ja laadivad oma kontsertidel kohalolijad õigete vibratsioonidega. Nende muusika on ühtmoodi huvi

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Vene Kultuurikeskus, Tallinn

HANG MASSIVE (UK/SWEDEN)

25.10.2017, 19:00 - 20:30

Hind alates: 21 €
Maksimumhind: 40 €
Omadused