Haapsalu Maria-Magdaleena Kirik

Haapsalu Maria-Magdaleena Kirik

Linda tänav 2, Haapsalu linn, Haapsalu

Vaata kaardil

Eesti Apostlik-Õigeusu Haapsalu Maria-Magdaleena kirik asub Haapsalu Promenaadil. 1852. a ehitatud pühakoja avamisel viibis ka Vene tsaari Nikolai I perekond. Praegusel kujul on kirik taastatud ja avatud õigeusu pühakojana alates 2001. a. Kirik on avatud pühapäeviti kell 9-12, muul ajal oleks hea oma soovist ette teatada. Kiriku akendel on vitraažikunstnik Dolores Hoffmanni vitraažid. Kunstnik Ilon Wikland elas aastatel 1938-1944 kirikumajas koos oma vanaema ja vanaisaga aadressil Linda 2.

Ajad ja hinnad

Avatud aastaringselt

Pühapäev 10:00 - 12:00
Esmaspäev–laupäev: suletud

Omadused

Ligipääsujuhend

Jalgsi minnes kui jõuad Haapsalu Piiskopilinnuse esisele Lossiplatsile, siis Sinu ees on vanas raekojahoone ehk Läänemaa Muuseum. Sealt pööra vasakule mööda Linda tänavat alla ja jõuadki kirikuni.

Ligipääs

  • Viidastatud või tähistatud
  • Sõiduautoga

Koordinaadid

Vaata kaardil

Hinnangud

palawanismyhome

palawanismyhome

Wonderful to see

This church can be found in a park by the promenade. Unfortunately it was closed during my visit but still it makes for a beautiful photograph.

RJBLH

RJBLH

Inspiring

Charming little Russian orthodox church in a beautiful setting. Unfortunately it was closed the afternoon I visited.

Igor B

Igor B

Уютная церквушка в не людом месте

Этот храм надо или искать специально или встретишь его совершенно случайно... Видимо "дорога ведёт к храму". Очень уютное, намоленое место, тихое и спокойное. Очень красивое здание.

Lähipiirkonnas

Vaata kaardil