Glenn Miller Orchestra

Kuulsusrikas džässorkester «The World Famous Glenn Miller Orchestra» Wil Saldeni juhatusel uue kavaga!
 Juba 10 aastat külastavad need muusikavirtuoosid Eestit, et täita meie südamed imelise klassikalise džässiga.
 
Orkester on maailmas üks kolmest, kellele on antud õigus seda nime kasutada ja ainus, kes tohib tegutseda Ukrainas!
Glenn Milleri Orkestri repertuaaris on palad bigbändide ajastu – legendaarse möödunud sajandi 30-50-ndate aastate džässi väljapaistvatelt heliloojatelt.
 
Wil Salden, kuulus Hollandi muusik ja esitaja, armus džässi ammu ja igaveseks ja on suutnud enda ümber koguda suurepärased muusikud erinevatest riikidest, kes on džässi armunud ja  sellest innustunud sama palju nagu ta isegi.
Wil ja tema muusikud annavad endast kõik, et muuta tegelikkuseks Milleri maagilise valemi: «Iga solist ja muusika arranžeerija peab püüdma luua täiesti uue ja laitmatu, juba esimestest nootidest äratuntava helistiili.»
 
Muide, legendi järgi sündis Glenn Milleri Orkestri unikaalseim ja kahtlemata tuntuim meloodia  täiesti juhuslikult. Trompetist vigastas kontserdi ajal huult ja klarnetimängija oli sunnitud tema partii õhust üle võtma.
 
Nii nägi ilmavalgust Glenn Milleri mängustiil – stiil, mis kingib publikule unustamatu tunde pidulikkusest ja Muusika imelisest puudutusest!
 
Kontserdi kulminatsiooniks on mõistagi kõige tuntum teos – «Kuupaiste serenaad» filmist «Päikeselise oru serenaad», mis kütkestab kuulaja-vaataja Glenn Milleri unenäolisesse meeleollu.
 
 

Kuulsusrikas džässorkester «The World Famous Glenn Miller Orchestra» Wil Saldeni juhatusel uue kavaga!
 Juba 10 aastat külastavad need muusikavirtuoosid Eestit, et täita meie südamed imelise klass

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Alexela Kontserdimaja, Tallinn

Glenn Miller Orchestra

09.04.2020, 19:00 - 21:00

Hind alates: 29.9 €
Maksimumhind: 75.9 €
Omadused
Uudiskiri