Filipp Kirkorov

Varraku tänav 14, Lasnamäe linnaosa, Tallinn

Osta pilet Vaata kaardil

Filipp Kirkorov astub Tondiraba Jäähallis publiku ette uue show'ga „Цветнастроения". Artisti töövõime on ammu legendaarseks muutunud. Mälestused Kirkorovi eelmisest maailmakuulsa Päikesetsirkuse Cirque du Soleil lavastaja Franco Dragone käe all valminud etendusest  "Я" pole veel tuhmudagi jõudnud, kui vene estraadi kuningas ja maestro Dragone on lavaküpseks vorminud uue grandioosse kava #Цветнастроения. Uue etenduse nimi räägib iseenda eest. Ühest küljest annab see aimu, et tegemist on eelmise kontsertkava loogilise jätkuga, teisalt vihjatakse ilmselt sellele, et Filipp Kirkorov näitab ennast uuest ja üllatavast küljest.

Mida ka ei räägitaks, kuid üllatada on estraadikuningas alati osanud. Filipp Kirkorovil oli haipimine selge juba ammu enne seda,  kui see peavoolunähtuseks muutus. Hiljuti tõestas ta uuesti, et on efektide loomise meister, produtseerides laineid lööva videoklipi  «Цвет настроения синий» („Meeleolu värv on sinine."). Video sai vaatamistväärt: siit leiab nii noorte vahedat mittepahatahtlikku naljatlemist, sädelevat huumorit kui kamaluga vene staare ebatavalistes rollides. Pole ka ime, et see teenis esimesel nädalal Youtube's 55 miljonit klikki ning sellest sai Runetis aasta üks enim arutatud muusikasündmusi.

Menulaineil seilates jätkas Kirkorov publiku üllatamist, seekord tandemis ammuse sõbra Nikolai Baskoviga. Ja järjekordselt on tabatud kümnesse: naljaklipp «Ибица»  ("Ibiza") kogus ühe ööpäevaga 1,5 miljonit vaatamist ning see sööstis Youtube's trendikate videode esiotsa. Võtetel osalesid Sergei Šnurov, Garik Buldog Harlamov, Valeri Leontjev, Andrei Malahhov. Kõigest kahe nädala pärast rabas Filipp vaatajaid uudse lähenemisega juba duetis Egor Kreed'iga ja nende uue hittlooga "«Цвет настроения черный». („Meeleolu värv on must"). Laul vallutas juba esimestel päevadel kõik muusikaedetabelid, videoklippi on tänaseks vaadatud enam kui 100 000 000 korral. Muuseas, Kirkorov mõistab suurepäraselt, et üksnes meediakärast ei piisa. Ta valib ülimalt hoolikalt, milliseid lugusid esitada. Tal on superhea vaist hittlugude äratundmiseks.

Kirkorov pöörab alati suurt tähelepanu elavale esinemisele, lavastades vapustavaid show'sid. Uues kontsertkavas #Цветнастроения näeb unikaalseid pidevalt muutuvaid lavalahendusi, ulmelisi lifte, sadu kostüüme, 80 inimesest koosnevat lavastusmeeskonda ning 3D pildiga ekraane. Midagi sellesarnast pole ükski vene artist varem teinud. Praegu võib vaid oletada, milliseid üllatusi Kirkorovil show jaoks varuks on. Üht võib aga kindlalt öelda - vaatajail on show lõppedes meeleolu särav.

Ajad ja hinnad
Lasnamäe linnaosa, Tondiraba Jäähall

  Filipp Kirkorov

 • 07.11.2021, 19:00 - 23:00

 • Hind alates

  31.1 €
 • Maksimumhind

  121.1 €
 • Osta pilet
Ligipääsujuhend
Ligipääs
 • Viidastatud või tähistatud
 • Juurdepääsutee kõvakattega
 • Ekskursioonibussiga
 • Sõiduautoga
Koordinaadid
Vaata kaardil
Uudiskiri Uudiskiri