FESTIVAL AUGUSTIBLUUS 2022

Tallinna mnt 4, Haapsalu linn, Haapsalu

Osta pilet Vaata kaardil

FESTIVAL AUGUSTIBLUUS 2022
 
Festival Augustibluus toimub juba 28. korda. Tänu aasta-aastalt kaalukamaks muutuvale programmile, märkimisväärsele publikuhuvile ja positiivsetele arvustustele paljudes muusikaväljaannetes, on Augustibluus saavutanud kindla koha Euroopa tunnustatud bluusifestivalide nimistus. Augustibluusi visiitkaardiks on eriliselt positiivne õhkkond ning on öeldud, et festival muudab Haapsalu linna hea muusika sõbra jaoks justkui paradiisiks. 2022. aasta festivali programm sisaldab bluusimaailma absoluutsesse tippu kuuluvaid artiste USAst, kodumaist bluusiparemikku, põnevaid eriprojekte ning läbilõiget Euroopa bluusiparemikust.
 
Festivali pealava kontserdid toimuvad traditsiooniliselt Haapsalu Piiskopilinnuses ning laupäeva päeval vanas raudteejaaamas. Väiksemaid etteasteid saab nautida restorani Soffa ja pubi Africa terrassidel ning Haapsalu toomkirikus. Festivali ööklubi asub Haapsalu Kultuurikeskuses. Esinejad tehakse teatavaks ja festivali uus koduleht koos esinejate tutvustustega avatakse 2022. aasta märtsis. Täpne ajakava saab paika 2022. aasta mai lõpuks.
 
Festivali pass tagab sissepääsu kõikidele festivali kontsertidele ning ööklubisse. Üksikute kontsertide piletid on müügil kohapeal. Ostes festivalipassi säästate raha ja väldite erinevate kontsertide sissepääsul tekkivaid piletijärjekordi. Kuni 14 aastastele (k.a.) lastele on sissepääs koos pileti ostnud vanemaga tasuta. Ratastoolis külastajale on sissepääs kõikidele kontsertidele tasuta, saatjal on nõutav pilet.
 
Juhul, kui festivali toimumise ajal kehtivad Vabariigi Valitsuse kehtestatud piirangud, jätab korraldaja endale õiguse paluda külastajatel esitada enne festivalile sisenemist COVID -19 vaktsineerimissertifikaat või negatiivset testitulemust tõendav dokument.
 
VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=2iiVHHHEItE

Ajad ja hinnad
Haapsalu linn, Haapsalu

    FESTIVAL AUGUSTIBLUUS / LIFETIME MEMBERSHIP CARD

  • 05.08.2022, 17:00 - 23:59

  • FESTIVAL AUGUSTIBLUUS 2022 / Festivali pass

  • 05.08 - 07.08.2022, 17:00 - 23:59

Ligipääsujuhend
Koordinaadid
Vaata kaardil
Uudiskiri Uudiskiri