Faehlmanni Kohvik

Faehlmanni Kohvik

F. R. Faehlmanni tänav 18, Kesklinna linnaosa, Tallinn

TELLI Vaata kaardil

Faehlmanni kohvik on hubane peatumispaik Tallinna kesklinnas. Menüüst leiab endale meelepärast igaüks, nii suur kui väike. Pakume hommiku-, lõuna- ja õhtusööki nii taimesõpradele kui ka lihaarmastajale. Meie menüüs on suurepärane valik suppe, salateid ja pearoogasid, ära ei ole me unustanud ka magusasõpru. 

Toidud on valmistatud armastusega ja kõige kvaliteetsemast toorainest, et pakkuda külastajale maitseelamust, mida ta ei unusta. Toidu valmistamine ja serveerimine on kunst, mida Faehlmanni kohviku kokad valdavad hästi. Kui vaatad taldrikku, avaneb sulle sealt värviküllane meistriteos.


Ajad ja hinnad

Avatud aastaringselt

Esmaspäev–reede: 08:00 - 20:00
Laupäev–pühapäev: 10:00 - 20:00

Omadused

  • Ligipääs ratastooliga

Ligipääsujuhend

Ligipääs

  • Viidastatud või tähistatud
  • Juurdepääsutee kõvakattega
  • Ekskursioonibussiga
  • Ühistranspordiga
  • Sõiduautoga

Lähedal asuvad peatused

Buss: Gonsori

Koordinaadid

Vaata kaardil

Hinnangud

Marius V

Marius V

Great coffe, great food

Very good food, wide options great coffe. Reasonably priced. Very good experience and my favourite place in Tallinn so far.

Rey B

Rey B

Tallin hidden gems

So looking for local food instead of just the hotel. Googled cafes near me and found it. Quite surprising. Came to get lunch but breakfast is next tomorrow. Great atmosphere and friendly staff.

DrSoulpr

DrSoulpr

This Place is a MUST!!

I just have to say I absolutely loved this place! We had cappuccinos, two pastries, one fruit smoothie and it was all delicious! The staff ia really friendly and kind! They have inside and outside...

Lähipiirkonnas

Vaata kaardil