Eto Piter, detka! / Это Питер, детка!

Eksentriline jazz komöödia „Eto Piter, detka!“

Lavastaja: Dmitri Sarvin
Muusikaline kujundus: Billy Novik

„Eto Piter, detka!“ on esimene jazzetendus kuulsa jazzmani Billy Noviki osavõtul.

Näidendi süžee, mis balansseerib draama ja farsi vahepeal, areneb aeglaselt, kuid siiski natuke ruttavalt ja viib meid endaga kaasa selle nii imelise, intelligentse, kohati naljaka linna atmosfääri.

Feliks on kirjanik kes on sattunud armastuse keerdkäikude võrku. Tundub tavaline. Ta tahtis käituda ju igati õigesti. Selle igati triviaalse olukorra muudab aga järsku keeruliseks ei tea kust välja ilmunud Irida. Keeruline on öelda, mis hetkest hakkas kõik muutuma! Kas tõesti Feliks läks hulluks või hoopis teda ümbritsevad hullumeelsed? Süžee hakkab arenema erakordse jõu ja peadpööritavate keerdkäikudega saatjaks tänava jazzbänd.
Feliksi kahtlused asjade normaalsest arengust on looritatud nagu Neeva kaldad hommikuuduga. Või on see hoopis öö! Selles linnas on võimatu eristada üht teisest...

Inimhingede ja emotsioonide erisus ja see nii õhuke piir lubatud ja lubamatu vahel, must huumor ja isiklik draama tuuakse vaataja ette jazzihelide saatel dekoratsioonideks igapäeva kärast häirida mitte laskev Peterburi. Universaalne vastus toimuvale on alati üks: “See on ju Piiter, lapsuke!“ (Eto Piter, detka!)
Tuntud peterburi muusik Billy Novik on jutustanud oma osavõtust sellest lavastusest nii: “Ma hindan seda kui jazzprojekti ja loodan leida selles ehtsa tänava jazz muusika. Sellega seoses olen soovinud kokku panna kvarteti kõige eredamatest Peterburi jazzmanidest“.

Marina Vološina, J&M Show peadirektor, etenduse produtsent, on lisanud: “Ühendasime oma lavastuses kaks nii eri žanrit nagu draama ja džäss üheks. See on küllalt ebatavaline samm. Meie mõte aga sai teoks ja vaatajate ees on etendus täis seda nii Piiterile omast atmosfääri ja kergust, mis teeb selle lavastuse eriti nauditavaks.

Osades:
Feliks - Kirill Uljanov
Irida - Marianna Semjonova
Varja - Anna Tšusova/Veronika Panaitova
Ekshibitsionist - Artjom Bordovski

Tänava jazzbänd:
Billy Novik - kontrabass
Mihhail Židkih - saksofon
Jegor Krjukovski - löökriistad
Ivan Vasiljev - trompet

Eksentriline jazz komöödia „Eto Piter, detka!“

Lavastaja: Dmitri Sarvin
Muusikaline kujundus: Billy Novik

„Eto Piter, detka!“ on esimene jazzetendus kuulsa jazzmani Billy Noviki osavõtul.

Näidendi süžee

Ajad ja hinnad
Jõhvi linn, Jõhvi Kontserdimaja

Eto Piter, detka! / Это Питер, детка!

24.11.2018, 18:00 - 23:59

Hind alates: 19 €
Maksimumhind: 35 €
Omadused