Etendus "Sorri, ei saa aidata"

Vaksali tn 7, Viljandi

Osta pilet Vaata kaardil

Kaks venda. Nende naised. Ja ema, kellel on poegade elu ja naiste suhtes oma arvamus.

Ühe venna abielu on jõudnud tupikusse ning tundub, et ainult lapsed ja pangalaen veel hoiavadki seda koos. Kas päästerõngaks võiks saada naise mõte asuda seksuaalelu planeerima kindla graafiku järgi? Või oleks õigem ikkagi lahku minna?

Ka teise venna elu jõuab pöördepunkti, kui ta ühel päeval leiab oma naise teadvusetuna magamistoast.

Soome lavastaja ja näitekirjaniku Antti Mikkola näidend „Sorri, ei saa aidata" räägib keskikka jõudnud mehe ummikaastatest. See on lugu kaduvast mehelikkusest, tugevast ja tahtejõulisest naiselikkusest, isekusest ja andestamise raskusest, millesse on põimitud vabastavat nalja ja huumorit.

NB! Pileti ostul palume kasutada isikustamist, et fikseerida oma kontaktandmed ostetud pileti juurde Piletilevi kodulehel – piletite isikustamise aknas. Elektrooniline piletite isikustamine on vabatahtlik ja loodud selleks, et saaks külastajaid vajadusel teavitada võimalikust konkreetse üritusega seotud juhtumist. Pileteid saab isikustada turvaliselt üle interneti nii arvutis kui telefonis. Isikustamise funktsionaalsuse leiab lihtsalt Piletilevi lehe päisest. Täpse juhendi leiab siit. Lavastaja Tanel IngiKunstnik Jaanus LaagriküllValguskujundaja Laura Maria MäitsMuusikaline kujundaja Taago TubinVideokunstnik Margo SiimonTõlkija Triin Aimla-LaidOsades Ott Sepp (külalisena), Tarvo Vridolin, Kadri Lepp ja Terje Pennie „Üks mu sõber ütleb ikka, et „mehed ei lobise“. Üldiselt on jah nii, et ega mehed oma asjust just eriti ei räägi. Sellest, mis hingel. Mis ei meeldi või haiget teeb. Nendest asjadest ei räägita sageli isegi oma naisega. Harva, kui on mõni sõber, kellele paotada oma südame ust. Nii jääb palju enda sisse ja koguneb tasahilju. Ega see hea ei ole. Selles näidendis on inimesed, kes on omadega puntras, aga oma pusimistes on nad kõrvaltvaatajale ikka päris naljakad. Aga kellega oma muredest siis rääkida? Vennaga? Emaga? Naisega? Keegi nagu eriti ei mõista. Äkki publikuga, ehk saate teie aidata? See mees igatahes proovib.“lavastaja Tanel Ingi

Ajad ja hinnad
Viljandi, Ugala Teater, Viljandi

  Sorri, ei saa aidata / Ugala teater

 • 23.09.2021, 19:00 - 21:05

 • 08.10.2021, 17:00 - 19:05

 • Hind alates

  9.5 €
 • Maksimumhind

  19 €
 • Osta pilet
Ligipääsujuhend
Koordinaadid
Vaata kaardil
Pane proovile oma teadmised Eesti kultuurist ja võida ööbimisega reis! Pane proovile oma teadmised Eesti kultuurist ja võida ööbimisega reis!