Etendus "Popi ja Huhuu ehk isanda ilmutus"

Tuglase novellis ootavad koer Popi ja pärdik Huhuu koju oma isandat, kes ühel päeval enam justkui tagasi ei tule. Kati Kivitari lavatõlgendus kõneleb loo kahe omapäi jäänud looma üksindusest ja seotusest, võimuvõitlusest, hirmuga harjumisest, allakäigust ja kohandumisest. Selles, kuidas hakkab looma ennast väike maailmamudel peegeldub nii meie minevik kui ka see, kuhu poole me liigume.

See esimese maailmasõja algul kirja pandud tekst sarnaneb ka viimastel aastatel maailma valdavatest meeleoludest ja sündmustest, kus valitseb hirm kindlatel reeglitel põhineva maailmakorra lagunemise, väärtuste segipaiskumise ja tuleviku määramatuse pärast.

Ebatavaliseks muudab „Popi ja Huhuu" vorm – pisut enam kui tunnises lavastuses pole ainsatki sõna, ainult liikumine, ilmed ja helid. Näitlejate jaoks on see põnev väljakutse kuna nad peavad enda oskused proovile panema.

Tuglase novellis ootavad koer Popi ja pärdik Huhuu koju oma isandat, kes ühel päeval enam justkui tagasi ei tule. Kati Kivitari lavatõlgendus kõneleb loo kahe omapäi jäänud looma üksindusest ja seotusest, võimuvõitlusest, hirmuga harjumisest, alla

Ajad ja hinnad
Tartu linn, Karlova Teater

Etendus "Popi ja Huhuu ehk isanda ilmutus"

24.10.2018, 19:00 - 20:10

25.10.2018, 19:00 - 20:10

26.10.2018, 19:00 - 20:10

Hind alates: alates 15 €
Maksimumhind: alates 17 €
Omadused