Endla teatri lavastus "Hotell laibaga"

Keskväljak 1, Pärnu linn, Pärnu

Osta pilet Vaata kaardil

Mõrvarite eneseabigrupi viis liiget - endine baaridaam Pretty, koleeriline kokk Horst, idealistlik Jayashree, koristamisraevus Ingolf ja hajevil Tädike - sööstavad oma elu suurimasse seiklusse. Nad avavad hotelli Õnne Viis, millele loodavad hotelliliidult saada viis tärni. Avamisärevusele lisab vürtsi tõsiasi, et hotelli esimesteks külastajateks on eneseabigrupi endine psühholoog ja tema abikaasa, aga tõeliselt läheb olukord üle käte siis, kui tärnide arvu üle otsustava inspektori saabudes avastatakse fuajeest laip. Järgneb tempokas peitusemäng, kus igaüks on mõrvarina kahtluse all, kuid ühise eesmärgi nimel tuleb siiski kokku hoida!

„Hotell laibaga" autoriteks on kaheksa saksa krimikirjanikku, kes selle mõrvakomöödia 2018. aasta suvel seitsmepäevases loomelaagris välja mõtlesid ja üheskoos kirja panid. Sama meetodiga on nad varem loonud kaks kriminaalromaani.

Lavastaja: Enn Keerd
Autorid: Peter Godazgar, Kathrin Heinrichs, Carsten Sebastian Henn, Jürgen Kehrer, Tatjana Kruse, Ralf Kramp, Sandra Lüpkes, Sabine Trinkaus
Osades: Carita Vaikjärv,Kadri Rämmeld, Priit Loog, Lii Tedre (külalisena), Ireen Kennik, Fatme Helge Leevald,Tambet Seling, Indrek Taalmaa (külalisena)

Ajad ja hinnad
Pärnu linn, Pärnu Teater Endla

    Endla teateri lavastus "Hotell laibaga"

  • 24.09.2022, 19:00 - 20:50

  • Hind alates

    14.4 €
  • Maksimumhind

    20 €
  • Osta pilet
Ligipääsujuhend
Koordinaadid
Vaata kaardil
Uudiskiri Uudiskiri