Emadepäeva teatriõhtu etendusega ''Daamide Õnn''

Kaagna küla, Kanepi vald, Põlva maakond

Osta pilet Vaata kaardil

Emadepäeva teatriõhtu etendusega Daamide Õnn 10.05

Alle-Saija Teatritalu kutsub emadepäeva tähistamiseks vaatama dünaamilist lugu "Daamide Õnn", mis räägib armastusest ja Pariisi kaubandusmaailmast.

Etenduse juurde pakutakse hõrgutavat prantsusepärast õhtusööki, mille valmistab Kalda Loodustalu. Menüüs on pistou supp, ahjuratatouille kanaga, mini-quiche'd, soolakaramell ja juustuvalik, profitroolid kalasalatiga, baguette värske maitsevõiga, riisi-mousse toormoosiga, tarte tatin, maitsevesi, taimetee, kohv, pokaal veini.

"Daamide Õnn" on lugu kauplemisest, rahast ja võimust. Kauplemisest kaupadega, kuid ka inimsuhetega. “Daamide Õnn” on kaubamaja, mis odavmüükide ja osava reklaamiga ümberringi olevad pikaaegsed väikepoed välja suretab ja nende arvelt oma võimu laiendab, rajades teed massikaubandusele ja tarbimiskultusele. See on ühtlasi lugu noore naise Denise'i kujunemisest kaubandusvõitluse ja muutunud kauplemistavade maailmas. Vana versus uus, staatiline versus dünaamiline. Lõpuks võidab majandusloogika kohaselt ikkagi vajadus muutuda ja aja muutunud nõudmistega sammu pidada. Ainus, mis majandusloogikale ei taha alluda, on süda.Autor: Émile Zola. Dramatiseerija, lavastaja ja kunstnik: Ingrid Ulst. Koreograaf: Andre Laine. Heli-ja valguskunstnik: Hanno Teppo. Laval: DORIS PAVLOV (Denise), ARGO PEETMAA (Octave Mouret), IMBI PALLO (proua Aurélie), HEIKI LILL (Bouthemont), JAANIKA ULST või MERIKE TORM (Clara Prunaire), TIINA NEEVE või MERIKE TORM (Marguerite Vadon), MEELIS VAHTRAMÄE (Baudu / Parun Hartmann), LIIVIA VAAS (Henriette Desforges), HELIN VILL (krahvinna de Boves), INGRID ULST (proua Marty).

Pileti hind 48 EUR (õhtusöök hinna sees). Osaleda saab vaid eelbroneeringuga, tasudes õhtu maksumuse ette. Kohtade arv on piiratud!

Ajad ja hinnad

Kaagna küla, Alle-Saija Teatritalu, Põlvamaa

    Emadepäeva teatriõhtu etendusega ''Daamide Õnn''

  • 10.05.2024, 18:00 - 22:00

Ligipääsujuhend

Koordinaadid

Vaata kaardil