Eläkeläiset

Humppakuningad Eläkeläiset esineb Tallinnas 14. septembril

Korduvalt Eestit külastanud ja alati siin väga sooja vastuvõtu saanud humppakuningad Eläkeläiset saabub 14. septembril oma minituuri raames klubisse Helitehas. Piletid kontserdile tulevad müügile reedel 14. juunil kell 10.00.

Eläkeläiset on üks Soome muusika visiitkaarte, nad on läbi aegad olnud menukad nagu HIM, The Rasmus või Children of Bodom. Oma esinemisi võtab bänd äärmiselt vabalt ning laval liidetakse üheks tervikuks soomlaslik absurdihuumor ja humppa-nägemus rockiklassikast. Lisaks veidrale muusikale on bändi põhiosadeks ka pidev joovastavate jookide tarbimine, kummaline riietumisstiil, täiesti ükskõikne suhtumine laval toimuvasse ja rumaluse maksimaliseerimine. Eläkeläiset annab aasta jooksul ca 100 kontserti, millest umbes pooled esinetakse Saksamaal, kus nad on ülipopulaarsed. Eläkeläiset on legend, kelle motoks on "humppa tai kuole!"

Tallinna kontserdile tulevad müügile ka VIP piletid, mille ostjaid kostitatakse tervitusnapsu ja sakuskaga, lisaks on VIP klientidele eraldi sissepääs klubisse ning privaatsed kohad klubi rõdul.

Piiratud arv pileteid Eläkeläiset 14. septembri kontserdile hinnaga alates 20 EUR tulevad müügile Piletilevi müügipunktides üle Eesti reedel 14. juunil kell 10.00.

 

Ajad ja hinnad
Kristiine linnaosa, Helitehas

Eläkeläiset

14.09.2019, 21:00 - 23:59

Hind alates: 20 €
Maksimumhind: 30 €
Omadused
Uudiskiri