Eeva Eensaar ERMi kontsertide sarjas Hinge tõmme

Hinge tõmme" on ERMi kontsertide sari, kus astuvad üles lauljad jt interpreedid, kes mitte ainult ei lahuta meelt, vaid kes oma loominguga väljendavad erinevaid tundeid, kujutlusi ja pilte, mis võiksid kuulajate mõttemeeli puudutada. Sisukad laulusõnad ja esitaja, sageli ka luuletajate kirjutatud ning isikupärane muusikaline käekiri loovad võimaluse pääseda ligemale nii muusiku kui kuulaja enese tundeilmale ja hingele.

Eva Eensaar: Aja möödudes on mingi hulk siit ja sealt kuuldud laule jäänud kuidagi südame külge. Need on laulud, millel on minuga mingi eriline seos, mis mind on puudutanud ja ikka veel puudutavad. Rõõm oleks neid valjult välja laulda. Samas olen oma laulude ja lugudega otsimas uusi radu, uusi teekaaslasi, uutmoodi lähenemisi. Ma ei tea, kuhu see tee välja viib, aga tundub, et on viimane aeg minna ja vaadata.

Hinge tõmme" on ERMi kontsertide sari, kus astuvad üles lauljad jt interpreedid, kes mitte ainult ei lahuta meelt, vaid kes oma loominguga väljendavad erinevaid tundeid, kujutlusi ja pilte, mis võiksid kuulajate mõttemeeli puudutada. Sisukad laulusõn

Ajad ja hinnad
Tartu, Eesti Rahva Muuseum, Tartu

Eeva Eensaar ERMi kontsertide sarjas Hinge tõmme

16.12.2017, 18:00

Hind alates: 10 €
Maksimumhind: 12 €
Omadused