Eesti turism ühislavale!

19. aprill 2017

Kui tavapäraselt on Eesti olnud esindatud Põhjamaade suurimal turismimessil MATKA traditsioonilise stendiga, siis anname aegsasti teada, et järgmisel MATKAl 18.-21.01.2018 pakub Visit Estonia kõigile ettevõtetele osalemist Eesti ühislaval!

„MATKA messihall on suur ning paljude rahulike voldikuseintega täidetud, samas nägime elavnemist ja rõõmu Eesti ala ümber, kui seal tegi tänavu oma teadusteatrit Ahhaa keskus,“ näitlikustas Visit Estonia äriturunduse juht Annely Alteberg. „Tahame seda meeleolu ja eristumist juurde tekitada ning oma põhituru kliente inspireerida ja üllatada,“ lisas ta.

Kuna Soomes teatakse Eestit väga hästi, siis ei oodata mitte niivõrd Eesti tutvustamist kuivõrd konkreetseid tooteid, võimalust neid testida, saada ideid uuteks elamusteks. Visit Estonia soovib tuleval aastal just seda turunduslikku formaati pakkuda. Ettevõtted, kes soovivad MATKAle stendiga minna, võivad koonduda ning minna välja oma võrgustiku, sihtkoha või erialaliiduna.

Niisiis tavapärast Eesti stendi ühispinna kasutust Eesti ettevõtjatele-sihtkohtadele seekord ei tule. Turismiarenduskeskus korraldab ühislava, kus profipäeval, 18. jaanuaril tuleb pressikonverents ajakirjanikele ja üritus reisikorraldajatele.

Lõpptarbijapäevadel 19.-21. jaanuaril kutsume aga kõiki sihtkohti ja ettevõtteid MATKAle Eesti ühislava kasutama! „Ühislavaga ei pea me silmas võrdselt jagatud aega slaidide näitamiseks. Oodatud on messikülastajate tähelepanu köitvad toodete esitlused, sündmuste tutvustused, kultuurikollektiivid,“ selgitas Alteberg. Tegevus laval peaks olema meelelahutuslik ning äratama soovi tulla Eestisse. „Iga ettevõte ja sihtkoht on end kunagi meelelahutuslikus vormis tutvustanud. Muusikud, loovagentuurid, kellega on koostööd tehtud – kõik seda tüüpi lahendused on teretulnud. Ka tutvustavad materjalid saab jagada külalistele laiali haaravate esitluste käigus.“

Ahhaa teadusteater MATKA 2017 laval, ümbritsetud rõõmsast publikust

Kõigil MATKAst huvitatud ettevõtjatel palume aegsasti ühendust võtta piirkondlike turismiorganisatsioonide ja erialaliitudega, et arutada võimalikku koostööd materjalide esitamisel ja ühisel stendil osalemist. Visit Estonia modereerib seekord ainult laval toimuvat ja pakub kõigile huvilistele tasuta lavakasutust vähemalt 30 minutit. Lava tehnilised andmed:

  • LED-ekraan 3,5x2m, mis on ühendatud arvutiga (Win-süsteem/USB-sisend/WI-FI valmidus) ja DVD-mängijaga
  • Helivõimendus ühe mikrofoniga ja 3,5mm plugiga välise muusikakandjaga ühendamiseks (iPod)
  • Võimalikud formaadid: powerpoint, video, youtube

Lavakasutuse aega saab broneerida tabelis.

Tere tulemast soomlasi ÜLLATAMA!