Eesti Rahvatantsuansamblite Liidu kontsert „Saja tantsu lugu“

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva auks korraldab Eesti Rahvatantsuansamblite Liit kontserdi „Saja tantsu lugu“. Kontsert toimub 1. juunil kell 18:00 Kalevi Spordihallis ning kuna 1. juuni on lastekaitsepäev, siis on kontserdil väga suur rõhk pööratud just lastele, kellega kontserdi jooksul väga palju aktiivselt tegeletakse. Enne kontserdi algust kell 17:00 toimuvad lastele erinevad rahvatantsuteemalised töötoad. Kui Eesti Vabariik saab 100-aastaseks, siis näidatakse ka Kalevi Spordihallis toimuval kontserdil, kuidas Eesti rahvatants on selle aja jooksul muutunud ja arenenud, kuidas rahvatants on jõudnud külaplatsilt lavale. Selle kõige toovad rahva ette 11 tantsuansamblit üle Eesti.

Kontserti lavastab paljudel tantsupeodel liigijuhina osalenud Helena-Mariana Reimann, kes on ise ka Tantsuansambel Sõlekese juhendaja. Kontserdil esinevad 11 tantsuansamblit üle Eesti: Tantsuansambel Kajakas, TTÜ Tantsuansambel Kuljus, Tantsuansambel Kullaketrajad, Rahvakunstiansambel Leigarid, Tantsuansambel Sõprus, EMÜ tantsuansambel Tarbatu, Tantsuansambel Tarvanpää, Tantsuansambel Tuisuline, Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambel, Tallinna Ülikooli Rahvatantsuansambel Soveldaja ning Tallinna Huvikeskus Kullo tantsuansambel Sõleke.

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva auks korraldab Eesti Rahvatantsuansamblite Liit kontserdi „Saja tantsu lugu“. Kontsert toimub 1. juunil kell 18:00 Kalevi Spordihallis ning kuna 1. juuni on lastekaitsepäev, siis on kontserdil väga suur rõhk pööratud j

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Kalevi Spordihall

Eesti Rahvatantsuansamblite Liidu kontsert „Saja tantsu lugu“

01.06.2018, 18:00 - 19:30

Hind alates: 3 €
Maksimumhind: 7 €
Omadused