Eesti Muusikaauhinnad 2018

EESTI MUUSIKAAUHINNAD 2018 SUUREJOONELINE GALA 25. JAANUARIL SAKU SUURHALLIS

Juba kahekümnendat aastat tunnustab Eesti Fonogrammitootjate Ühing parimaid kodumaiseid muusikuid. Seda juubelit tähistatakse 25. jaanuaril Saku Suurhallis suursuguse galaga Eesti Muusikaauhinnad 2018.

Kuna tegemist on juubeliaastaga, siis tuleb seekordne gala suurem kui kunagi varem.  Tänavune show üllatab enneolematute tehniliste lahendustega ning spetsiaalselt selleks õhtuks loodud erinumbritega astub lavale paarkümmend populaarset artisti nii popi, rocki kui folgi valdkonnast, nende seas ka läbi aegade legendaarseimad muusikud.

Eesti popmuusika paremiku tunnustamise vajadust tundsid Eesti fonogrammitootjad esmakordselt Eesti Fonogrammitootjate Ühingu loomise aastal, kui edukamatele artistidele anti kätte Eesti Popmuusika Aastaauhinnad Kuldne Plaat 1998. „Meie eesmärk oli ergutada popmuusikuid, kes olid rahva seas populaarsed, aga kelle tegevust kuidagi muudmoodi ei tunnustatud,“ ütles EFÜ asutaja liige Aarne Valmis.

Esimesel aastal osutus auhinnagalal edukaimaks ansambel Terminaator, kes kuulutati Edukaimaks Ansambliks ja kelle album „Kuld“ tunnistati Aasta Albumiks. „Loomulikult tundsime end nagu kõnniksime pilvedel, see oli meie jaoks suur hetk,“ meenutab Jaagup Kreem ja lisab, et ka muusikud vajavad aeg-ajalt tunnustust.

Koostöös Eesti Meediaga jõuab siinse muusikamaailma tippsündmus Kanal 2 vahendusel ka kõikidesse Eestimaa kodudesse, kuid kahtlemata saab suurema elamuse osaliseks Saku Suurhallis kohapeal.

Lisainfo: www.muusikaauhinnad.ee ja www.facebook.com/muusikaauhinnad

EESTI MUUSIKAAUHINNAD 2018 SUUREJOONELINE GALA 25. JAANUARIL SAKU SUURHALLIS

Juba kahekümnendat aastat tunnustab Eesti Fonogrammitootjate Ühing parimaid kodumaiseid muusikuid. Seda juubelit tähistatakse 25. jaanuaril Saku Su

Ajad ja hinnad
Haabersti linnaosa, Saku Suurhall

Eesti Muusikaauhinnad 2018

25.01.2018, 19:30 - 21:30

Hind alates: 24.9 €
Maksimumhind: 89 €
Omadused