Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseum

Rumbi tänav 3, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn

Vaata kaardil

Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseum on mittetulunduslik kunstiasutus, mis tegutseb alates 2006. aastast Tallinna Kultuurikatla ja Linnahalli kõrval – kunagise Tallinna Soojuselektrijaama abihoone ruumides. 

EKKMi üheks põhimõtteks olnud tasuta sissepääs kõigile huvilistele. 2021.a. suvest alates on uuenenud ka muuseumi hooviala, millest on kujundatud avalik kunsti- ja skulptuuriaed, kus eksponeeritakse EKKMi kogusse kuuluvaid teoseid.

2021. aastal on EKKMi kohvikuoperaatoriks vegankohvik Lisanna ning avatud on muuseumipood uute meenetega EKKMi toetuseks ning Lugemiku raamatupoe värske raamaturiiul.

Ajad ja hinnad
21.04–17.12

Teisipäev–pühapäev: 12:00 - 19:00
Esmaspäev suletud

Omadused
  • WIFI

Ligipääsujuhend

Liikudes Põhja puiesteelt Linnahalli poole, jääb vasakut kätt väike säravates värvides maja. See ongi EKKM!

Ligipääs
  • Viidastatud või tähistatud
  • Ekskursioonibussiga
  • Ühistranspordiga
  • Sõiduautoga
Lähedal asuvad peatused
Buss: Linnahall
Tramm: Linnahall
Koordinaadid
Vaata kaardil
Hinnangud
StevenC_JJ

StevenC_JJ

Letters from a Foreign Mind

Lovely contemporary art museum housed in an old industrial building just a few minutes walk north of the city center in an area that is undergoing renewal. It has a cool little cafe and a large airy...

Lasse2

Lasse2

Video installations

A bit too contemporary for me, but it's a nice walk and it's free. So no harm done. A small café on the spot, a few video installations and some plants. That's it.

Mikael F

Mikael F

Small art museum with free entrance

From outside, the building looks quite shabby. It is a former office building on a deck of an old boiler house. On our visit, there was an exhibition change going on and not so much to see. There...

Lähipiirkonnas
Vaata kaardil
Uudiskiri Uudiskiri