DISCO TALLINN piknik Eisma sadamas

Disco Tallinn läheb koos Peeter Piheli ja Vaiko Eplikuga juulis piknikule

Pidudesari Disco Tallinn ja Peeter Pihel ühendavad taas kord jõud, et korraldada südasuvel, 7. juulil kaunis Eisma sadamas üks unustamatu piknik-pidu koos Vaiko Epliku kontserdiga.

Disco Tallinna vedajad Widenski ja Tom Lilienthal korraldasid mullu midagi seniolematut, kasutades selleks ära ilusat Eesti suve ning loodust. Nii sündis esmakordselt väga populaarseks osutunud piknik-peo formaat. Ääretult kaunis ja üsna uues Eisma sadamas Vihula vallas leiabki 7. juulil taaskord aset „Disco Tallinn piknik“, mis kätkeb endas muuseas Eesti Euroopa Liidu eesistumise õhtusöökide peakoka Peeter Piheli poolt hoolikalt valitud „einet murul“, andeka muusiku Vaiko Epliku vabaõhukontserti ning DJ-de etteasteid.

Peeter Pihel kommenteerib: „Panen ka sel suvel Kotzebue Bakery & Charcuterie parimatest paladest kokku maitsva piknikukorvi. Muretsema ei pea ka taimetoidu sõbrad - head ja paremat leidub korvis ka neile.“

Väravad avatakse 7. juulil kell 17.00, tulla saab kogu perega. Peale päikeseloojangut liigub pidu vanasse paadikuuri, kus esinevad Disco Tallinna residendid Widenski, Tom Lilienthal ning külalised.

Piiratud kogus pileteid on eelmüügis alates 28. märtsist Piletilevis ja Circle K teenindusjaamades üle Eesti. Piiratud koguses Peeter Piheli piknikukorviga pileteid maksab 35 EUR + agenditasu, järgmine piiratud kogus 39 EUR + agenditasu. Tavapilet, mis sisaldab Vaiko Epliku kontserti ja hilisemat paadikuuri discot, maksab 19 EUR + agenditasu. Kuni 15-aastased lapsed (k.a) pääsevad koos vanematega sündmusele tasuta (sellega ei kaasne piknikukorvi).

Lisainfo:
www.facebook.com/discotallinn
www.eismasadam.ee

Disco Tallinn läheb koos Peeter Piheli ja Vaiko Eplikuga juulis piknikule

Pidudesari Disco Tallinn ja Peeter Pihel ühendavad taas kord jõud, et korraldada südasuvel, 7. juulil kaunis Eisma sadamas üks unustamatu piknik-pidu

Ajad ja hinnad
Eisma küla, Eisma sadam, Vihula vald

DISCO TALLINN piknik Eisma sadamas

07.07.2018, 17:00 - 23:59

Hind alates: 20.5 €
Maksimumhind: 41.5 €
Omadused