Dima Bilan show „Planeet Bilan“

PMI esitleb:

DIMA BILAN show „Planeet Bilan“

„Planeet Bilan“ on uue formaadiga sõu, kus on ühendatud muusika, etendus, kino ja heroiline koomiks. See on laval etendatud fantaasiafilm! Dima on spetsiaalselt selle sõu jaoks salvestanud episoodilisi pihtimusi oma elust. Sõu on mõeldud fantastilise eluloofilmina, mis põhineb reaalsetel tunnetel ja mille peateema on iseenda otsing. Filmis ei ole eluloofakte, on vaid tunded, üleelamised ja emotsioonid, mille kaudu tuuakse peategelase sisemaailm vaataja ette.

Venemaa ainus Eurovisioni võitja, seitsmekordne EMA võitja, ajaloo ainuke 17 Muz-TV taldriku omanik, eetriesituste, edetabelite ja muusikapreemiate juhtfiguur Dima Bilan esitleb 2019. aastal esimest lavalist fantaasiasõud „Planeet Bilan“.

Eriefektide ja ootamatute valguslahendustega maailmatasemel sõu. Vaatajate ette tuuakse tohutu lava nagu kosmoselaev, kus peategelane reisib oma universumis ja satub uskumatute dekoratsioonide abiga oma hinge paralleelreaalsusse. Peamine on Dima Bilani hääl ja tema parimad laulud, mida saab muusikute ja tantsijate toetusel nautida üle kahe tunni.

Dima planeedil Bilan – see on hääl, mida te ei ole varem kuulnud. See on artisti sisemine hääl, mis heliseb läbi kogu kosmose.

17. aprill 2019 – Riia, Arena Riga
18. aprill 2019 – Vilnius, Pramogu Arena
20. aprill 2019 – Klaipeda, Švyturio Arena
22. aprill 2019 – Tallinn, Tondiraba jäähall

PMI esitleb:

DIMA BILAN show „Planeet Bilan“

„Planeet Bilan“ on uue formaadiga sõu, ku

Ajad ja hinnad
Lasnamäe linnaosa, Tondiraba jäähall, Tallinn

Dima Bilan show „Planeet Bilan“

22.04.2019, 19:00 - 23:59

Hind alates: 20.6 €
Maksimumhind: 60.6 €
Omadused
Uudiskiri