Death-metal bänd Cannibal Corpse (USA) kontsert

Maailma skandaalseim ning kuulsaim death-metal bänd Cannibal Corpse esineb suvel Eestis

Reedel, 20. juulil esineb klubis Tapper maailma kuulsaim death-metali ansambel Cannibal Corpse Ameerika Ühendriikidest. Bändile on see Eestis viies ülesastumine. Kõik eelnevad kontserdid on läinud täismajadele ning viimane Eesti kontsert oli koguni välja müüdud.

1988. aastal New Yorkis sündinud Cannibal Corpse on kolmekümne tegutsemisaasta jooksul saavutanud legendaarseima “underground” bändi staatuse. Arvestades, et tegemist ei ole kunagi olnud peavoolu muusikaga, on Cannibal Corpse müünud üle kahe miljoni plaadi, avaldanud 14 stuudioalbumit, leidnud omale “die hard” fännibaasi üle maailma ning sellega välja vihastanud väga paljusid. Cannibal Corpse võib pidada kompromissitult maailma edukaimaks ja tõsiseltvõetavamaks metalbändiks.

Kui veel lisada, et nende laulutekstid räägivad peamiselt surmast ja laibakäitlemisest selle kõige verisemas ja ligasemas võtmes, siis pole ime, et skandaalid on bändile kõike muud kui võõrad. Ameerikas on bändi süüdistatud noorsoo allakäigule kaasaaitamises. Ühel hetkel olid Austraalias keelatud kõik nende plaadid ning Saksamaal ei tohtinud bänd kuni aastani 2006 esitada lugusid kolmelt albumilt, teiste seas ka plaadilt "Tomb of the Mutilated", mille tuntuimat lugu "Hammer Smashed Face" mäletatakse eelkõige filmist "Ace Ventura: Pet Detective".

Piletid 20. juulil toimuvale kontserdile tulevad müügile reedel, 6. aprillil kell 10:00 kõigis Piletilevi müügipunktides ja Circle K teenindusjaamades, hinnaks 29 eurot.
Piletihind tõuseb!
Uksed avatakse kell 19:00 ja üritus on vanusepiiranguta.


Maailma skandaalseim ning kuulsaim death-metal bänd Cannibal Corpse esineb suvel Eestis

Reedel, 20. juulil esineb klubis Tapper maailma kuulsaim death-metali ansambel Cannibal Corpse Ameerika Ühendriikidest. Bändile on see E

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Klubi Tapper, Tallinn

Cannibal Corpse (USA)

20.07.2018, 19:00 - 23:59

Täiskasvanu: 29 €
Omadused