David Gološtšokini ansambel

David Gološtšokini džässansambel loodi 1968. aastal Leningradis (praegune Peterburi). Ansamblisse kuulusid linna parimad muusikud ja juba esimeste avalike esinemistega asuti Leningradi džässielu juhtima. Järgnesid võidukad esinemised erinevatel riigi festivalidel ja alates 1971. aastast avaldas plaadifirma Meloodia rea ansambli plaate, mis said muusikaaustajate seas ülipopulaarseks.

Alates 80ndate keskpaigast toimusid bändi kontserttuurid Ameerikasse ja Euroopasse. Pärast edukat esinemist Los Angeleses 1990. aasta džässifestivalil kutsuti ansambel populaarseimasse Hollywoodi telesaatesse "Johnny Carson Show", mis põhjustas ajakirjanduse vaimustuse. Ansambli 90ndad aastad olid täis külalisesinemisi Brasiilias, Saksamaal ja Soomes, kontserditegevust džässmuusika filharmoonias, raadio- ja televisioonisalvestusi ning plaatide avaldamist.

Täna on David Gološtšokini ansamblil, kes on professionaalsete oskuste ja maailma tunnustuse tipus, õigustatult juhtiv koht Venemaa ja Euroopa džässis.

David Gološtšokini ansambel koosneb Peterburi džässi meistritest:
Nikolai Sizov– klaver
Viktor Šerbin – gongid, trummid
Vadim Mikhailov – kontrabass
Gasan Bagirov – kitarr
Ansambli solist Julia Kasjan on noor andekas vokalist ja rahvusvaheliste võistluste laureaat.

David Gološtšokini džässansambel loodi 1968. aastal Leningradis (praegune Peterburi). Ansamblisse kuulusid linna parimad muusikud ja juba esimeste avalike esinemistega asuti Leningradi džässielu juhtima. Järgnesid võidukad esinemised erinevatel

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja

David Gološtšokini ansambel

27.09.2019, 19:00 - 20:15

Hind alates: 7 €
Maksimumhind: 10 €
Omadused
Uudiskiri