Comedy Estonia: Ardo Asperk ''Naerukõne''

Elu on viimasel ajal liiga tõsiseks läinud. Paistab, et külmad talveiilid on lisaks ninade nohuseks tegemisele kulutanud ohtlikult õhukeseks ka meie naha. Vaevu möödub päevi ilma uute skandaalide, solvumiste ja probeemideta. Ardo arvates võib kõik selle aga vabalt põrgusse saata. Palju otstarbekam on probleemide üle vingumise asemel need korralikult välja naerda!

Ardo Asperki teine stand-up tund “Naerukõne” on kantud mõttest, et võid puid alla panna kõigele, kui oled samuti valmis ausalt nägema puudusi endas ja panema puid ka neile. Just nii saabki lai teemadevalik suhetest kuni eesti ühiskonna valupunktideni Ardole omase teravusega läbi hammustatud. Need lood pakuvad kindlasti palju äratundmisõudu; ehk isegi midagi harivat; kuid mis peamine - korraliku kõhutäie naeru.

Elu on viimasel ajal liiga tõsiseks läinud. Paistab, et külmad talveiilid on lisaks ninade nohuseks tegemisele kulutanud ohtlikult õhukeseks ka meie naha. Vaevu möödub päevi ilma uute skandaalide, solvumiste ja probeemideta. Ardo arvates võib kõik se

Ajad ja hinnad
Tartu linn, Tartu Uus Teater

Comedy Estonia: Ardo Asperk ''Naerukõne''

08.05.2018, 20:00 - 21:00

Täiskasvanu: 6 €
Omadused
sünnipäev EV100