Clannad - In A Lifetime Farewell Tour

Iiri ansambel Clannad tõmbab kontsertidega Tallinnas ja Tartus 50-aastasele karjäärile joone alla.

Tallinnas, Estonia kontserdisaalis esineb Iiri üks edukamaid muusikaprojekte CLANNAD eesotsas Keldi muusika esileedi, Grammy auhinna võitjast laulja ja harfimängija Moya Brennaniga. Eestisse jõuab kultusansambel oma hüvastijätuturnee “In A Lifetime” raames. 

Aastal 2020 tähistab Clannad poolt sajandit bändi loomisest. See mitme muusikaauhinnaga pärjatud ansambel on teinud rohkem kui ükski teine artisti selleks, et viia Iiri muusika ja keel publikuni üle maailma. Segades modernse folk muusika, roki ja new age’i elemente traditsioonilise Iiri muusikaga, on nad loonud kaunilt ainulaadse ja õhulise kõla, mis ühendab endas kummitavaid meloodiaid ja võluvat vokaali, justkui ületades aja kiiret hoovust.

Juubeli puhul annab Clannad märtsikuus välja ka uue antoloogia “In A Lifetime”, mis hõlmab valikut viiskümmend aastat kestnud karjääri jooksul sündinud paladest. Antoloogia rõõmustab ansambli Clannad suurt ja lojaalset fännibaasi, tutvustades seejuures seda kultuuriliselt olulist bändi ka täiesti uuele muusikafännide põlvkonnale. Lugude kollektsiooni on kinni püütud Clannad’i imelised ja kestvad teosed, mis on läbi mitmete stuudioalbumite muutunud tõeliseks pärandiks, olles mõjutanud mitut generatsiooni Iiri muusikuid ja artiste. Muusikute sõnul loodavad nad, et see antoloogia jätab nende fännidele kestva muusikalise pärandi.

Iiri ansambel Clannad tõmbab kontsertidega Tallinnas ja Tartus 50-aastasele karjäärile joone alla.

Tallinnas, Estonia kontserdisaalis esineb Iiri üks edukamaid muusikaprojekte CLANNAD eesotsas Keldi muusika esileedi, Grammy auhinna võit

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Estonia kontserdisaal, Tallinn

Clannad - In A Lifetime Farewell Tour

08.04.2020, 19:00 - 23:59

Hind alates: 39.4 €
Maksimumhind: 79.4 €
Omadused
Uudiskiri