Celentano - tribüütshow, Maurizio Schweizer

08.10.2018
Tallinn, Vene Kultuuri Keskus
CELENTANO - tribüütshow
MAURIZIO SCHWEIZER - MAAILMATUUR


Juba pool sajandit on Adriano Celentano olnud Itaalia estraadi täht, üks edukaimaid ja mõjukaimaid muusikuid Itaalia muusika ajaloos – oma karjääri jooksul on ta välja andnud 41 stuudioalbumit tiraažiga 150 miljonit eksemplari. Paljud muusikud on püüdnud ta esinemismaneeri ja lavakuju kopeerida, kuid kõige paremini on see õnnestunud andekal näitlejal ja muusikul Maurizio Schweizeril, kes on sündinud Adriano Celentanoga samas tänavas, kuulsal Via Gluckil, ja elab praegugi maestro lähedal Como järve ääres.

Maurizio noorus langes kokku Celentano populaarsuse kõrgajaga. Paljud noormehed püüdsid 70. aastatel kopeerida Itaalia supertähe stiili ja kuni 90. aastate keskpaigani oli Celentano kopeerimine Mauriziole lihtsalt hobi.  Kui Schweizer hakkas esinema ansambliga, kordus igal kontserdil üks ja seesama lugu: kõige tormilisemalt reageeris publik siis, kui Maurizio matkis laval Adrianot.

Peale välise sarnasuse on Schweizer  ka sama sarmikas ja võluv kui Celentano. Ta laulud, sõnad ja unelevad pausid panevad hinge värisema. Aga luksuslikud dekoratsioonid ja Celentano stiilis kostüümid lisavad show´le maagiat. Juba mõne minuti pärast unustab publik, et tegemist on austuskontserdiga, ja suundub laulude „Amore No“, „Soli“, „Susanna“, „Il Tempo Se Ne Va“, „Confessa“, „Pay Pay Pay“ ja paljude teiste kõigile tuttavate kompositsioonide saatel põnevale reisile Celentano loomingu ääretutesse avarustesse. Show´  aluseks on  elava muusika ansambel Maurizioga eesotsas. Pärast Adriano Celentano ametlikku lahkumist lavalt on ta töö jätkajaks Maurizio Schweizer, kelle esinemine ei jää originaalile milleski alla. Ta laulab, liigub, räägib ja elab nagu Celentano. Seda on kinnitanud Itaalia tele-show´d ja vaatajatest pilgeni kontserdisaalid.
Kriitikud on mitu korda tunnistanud, et artist elab täielikult sisse suure molleggiato (itaalia keeles „vedrudel“) – Celentano hüüdnimi ta kodumaal - kujusse  ja annab edasi seda unustamatut atmosfääri, mille eest teda nii väga armastatakse.

Sel sügisel näevad Tallinna elanikud Adriano Celentano tribüütshow Maurizio Schweizeri ja ta ansambli esituses. Kontsert on pühendatud maestro, legendaarse artisti 80. aasta juubelile. Sel õhtul kõlavad taas Itaalia supertähe superhitid ja lavale ilmub ta teisik.

08.10.2018
Tallinn, Vene Kultuuri Keskus
CELENTANO - tribüütshow
MAURIZIO SCHWEIZER - MAAILMATUUR


Juba pool sajandit on Adriano Celentano olnud Itaalia estraadi täht, üks edukaimaid ja mõjukaimaid muusikuid Itaal

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Vene Kultuurikeskus, Tallinn

Celentano - tribüütshow, Maurizio Schweizer

08.10.2018, 19:00 - 23:59

Hind alates: 8 €
Maksimumhind: 40 €
Omadused