Bruce Dickinson jutuetendus "What Does This Button Do?"

Iron Maideni laulja Bruce Dickinsoni ühemehe jutuetendus jõuab märtsis Tallinna

Alexela Kontserdimajas esineb metal-muusika legendi IRON MAIDENi laulja BRUCE DICKINSON, kes jõuab Eestisse oma ühemehe jutuetendusega. Mitmekülgsete annetega Bruce on olnud või siiani on, lennufirma piloot ja kapten, lennundusettevõtja, õllepruulija, motivatsioonikõneleja, filmi stsenarist, kahekordne romaanikirjanik ja enimmüüdud autor, raadiosaatejuht, telenäitleja ja rahvusvahelisel tasemel vehkleja.

Õhtu jaguneb kaheks osaks, millest esimeses pooles vaatab Bruce humoorikas ja tihtipeale pilkavas võtmes tagasi oma värvikale, Ameerika mägesid meenutavale elule. Rääkides paeluvaid juhtumeid omale unikaalses võtmes ning täiendades neid fotodega, jutustab ta lugusid mitte ainult oma raamatust, vaid ka neid, mis on olnud kas liiga nilbed või vastupidi, et lõpliku trükiversiooni jõuda...!

Õhtu teine pool on pühendatud täielikult küsimuste ja vastuste sessioonile, kus fännidel on võimalus saada vastused oma kelmikatele, otsekohestele ja tihti täiesti imelikele küsimustele. Neile järgnevad täiesti improviseeritud ning alati kiired ja teravmeelsed vastused Bruce'i poolt. Selle kõige tulemuseks on äärmiselt meelelahutuslik ja nauditav õhtupoolik hubases saalis.

Iron Maideni laulja Bruce Dickinsoni ühemehe jutuetendus jõuab märtsis Tallinna

Alexela Kontserdimajas esineb metal-muusika legendi IRON MAIDENi laulja BRUCE DICKINSON, kes jõuab Eestisse oma ühemehe jutuetendusega. Mitmekü

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Alexela Kontserdimaja, Tallinn

Bruce Dickinson jutuetendus "What Does This Button Do?"

26.03.2020, 19:00 - 23:59

Hind alates: 49.9 €
Maksimumhind: 79.9 €
Omadused
Uudiskiri