Black Nights Catwalk


MOEETENDUS NORTHERN SPIRIT / SOFIA RUBINA BAND & DJ JULM
28 Nov @ Kultuurikatel kl 20:00

Blackbox muutub üheks õhtuks filmikunsti, disaini ja -muusika kokkusulatamise katlaks, kus kohtuvad mood, filmikostüümid, filmimuusika, noored filminäitlejad ning funky klubimuusika, et kuulutada avatuks PÖFF Industry@Tallinn 2017.

Estonian Fashion Brands Association esitleb esmakordselt Eestis Helen Sirp'i loodud Northern Spirit kontseptsiooni, mis toob põhjamaiselt modernses võtmes kokku Eesti disaini ja kaasaegse tantsu. Laval on Ivo Nikkolo, Kristiina Viirpalu, Roberta Eineri, Oksana Tanditi, Tiina Talumehe, Sangari, Tanel Veenre, Montoni, Baltmani ja d'difference'i looming.

Eesti Filmikunsti Osakonna ja Filmikunstnike Ühendus avab Kultuurikatlas spetsiaalselt PÖFF-i ajaks loodud Eesti filmide kostüümide näituse.

Lisaks heale disainile ning muusikale esitleb samal õhtul PÖFF Industry@Tallinn kaheksat tõusvat filminäitlejat Eestist, Lätist, Leedust, Soomest ja Saksamaalt.

Õhtu muusikaliseks maiuspalaks on Sofia Rubina Band & DJ Julm, kes on spetsiaalselt selleks õhtuks loonud Eesti filmidest inspireeritud live&electronic muusikast koosneva programmi, mis annab avapeole tõeliselt funky soundi ja meeleolu.

Toetajad ja partnerid:
Euroopa Regionaalarengufond
PÖFF
Max Factor
Liviko


MOEETENDUS NORTHERN SPIRIT / SOFIA RUBINA BAND & DJ JULM
28 Nov @ Kultuurikatel kl 20:00

Blackbox muutub üheks õhtuks filmikunsti, disaini ja -muusika kokkusulatamise katlaks, kus kohtuvad mood, filmikostüümid, filmimuusika, noored

Ajad ja hinnad
Põhja-Tallinna linnaosa, Kultuurikatel

Black Nights Catwalk

28.11 - 29.11.2017, 20:00 - 02:00

Täiskasvanu: 25 €
Omadused