BI-2 / Би-2 / Bi2

Paldiski mnt 104b, Haabersti linnaosa, Tallinn

Osta pilet Vaata kaardil

Kontserdi uus kuupäev 26.05.2022
Kõik piletid kehtivad uuel kuupäeval. Neid ei ole vaja ümber vahetada.
Ürituse korraldaja: DealAgency OÜ, bcgticket@gmail.com

Need tingimused on kokku lepitud Tarbijakaitseametiga:

1. Kontsert "Bi-2 NEW BEST" lükatakse 27. oktoobrist 2021 edasi 26 maisse 2022. Edasilükkamise põhjus: uute piirangute kehtestamine 25. oktoobril 2021, mis ei võimalda eelmüügist pileti ostnud klientidel järgida uusi normatiive, mille kohaselt võib enamikust neist saada "inimesed, kes ei suuda oma ohutust tõestada".

2. Edasilükkamine viiakse läbi uuele kuupäevale 26 mail, mis annab klientidele perioodi, mil nad saavad teha täisvaktsineerimise Eestis olemasolevate ravimitega ja seega uuel kuupäeval üritusel takistamatult osaleda. Niiviisi täidetakse 25. oktoobril Eesti valitsuse kehtestatud massiüritustel osalemise tingimusi.

3. DealAgency OÜ avab ametlikult piletitagastuste vastuvõtmise alates 18. aprillist 30 päeva jooksul (kaasa arvatud). Pärast tagastusperioodi lõppu tagastusavaldusi ei aktsepteerita. Kõik avaldused võetakse vahetult pileti ostnud isikult vastu individuaalselt. Avalduste esitamise vorm publitseeritakse sündmuse lehel piletite operaatori kodulehel 18 aprillil 2022 aastal

3.1 Eeldusel, et piletiraha tagastamise väljakuulutamise ajal kehtivad 25. oktoobril kehtestatud piirangud, tagastatakse raha eranditult kõigile järgmistel tingimustel:

а. Klient ei saa meditsiiniliste vastunäidustuste tõttu vaktsineerimispassi esitada. Tagastamise dokumentaalseks aluseks on perearsti tõend vaktsineerimise võimatuse kohta kliendi meditsiiniliste vastunäidustuste tõttu.

b. Klient ei saa plaanilise meditsiinilise operatsiooni tõttu üritusel viibida. Tagastamise dokumentaalseks aluseks on perearsti tõend kliendi nimega planeeritud meditsiiniteenuse kohta. (tingimus kehtib kõikidele enne 01.07.2021 ostetud piletitele. Pärast 1. juulit 2021 ostetud pileteid oli võimalik piletimüüja teenusega kindlustada. Kindlustusjuhtumi korral tuleb avaldus esitada piletimüüja kaudu)

c. Klient ei saa üritusel viibida planeeritud turismireisi tõttu. Raha tagastamise dokumentaalseks aluseks on enne 18. aprilli tehtud turismireisi broneeringu koopia ja kliendi nimega tasutud turismivautšer perioodiga, millele kontserdi kuupäev langeb. Reisi eest tasumine võib toimuda ka piletitite tagastusperioodil.

d. Klient ei saa üritusel viibida riigist lahkumise tõttu. Raha tagastamise dokumentaalseks aluseks on ostetud piletite koopiad kliendi nimele nii Eestist kui ka Eestisse kontserdi toimumise kuupäevaga kattuvaks perioodiks.

e. Klient ei saa kontserdil viibida oma elukoha tõttu teise riigi territooriumil, kui selle riigi kodanike sissepääs Eesti territooriumile on piiratud. Raha tagastamise dokumentaalseks aluseks on kliendi välispassi koopia ja välisriigi kontolt piletite eest tasumise kinnitus. (tingimus kehtib kõikidele enne 01.07.2021 ostetud piletitele. Pärast 1. juulit 2021 ostetud pileteid oli võimalik piletimüüja teenusega kindlustada. Kindlustusjuhtumi korral tuleb avaldus esitada piletimüüja kaudu)

f. Kliendil on diagnoositud COVID-19 koroonaviirus ja isegi vaktsineerimispassi olemasolul võib ta ohustada juuresolijaid. Dokumentaalseks aluseks on perearsti tõend, mis kinnitab diagnoosi kliendil, kelle nimele piletid osteti.

Kõigil muudel põhjustel pakutakse klientidele järgmisi variante (ilma raha tagasisaamise võimaluseta):
а. Pilet sama korraldaja või tema partnerite mõnele teisele üritusele (pakutakse nimekirja) samaväärse summa eest.
b. Samaväärsele summale sertifikaadi väljastamine, mida klient saab kasutada 2 (kahe) aasta jooksul peale saamist. Sertifikaadi vahetamise tingimused kehtivate piletite vastu esitatakse väljastamisel.

3.2 Tingimusel, et piletite eest raha tagastamise väljakuulutamise ajal 25. oktoobril kehtestatud piirangud enam ei kehti ja on võimalus külastada kontserti "muude" ohutust kinnitavate tõendite esitamisel (kiirtestid, PCR-testid või muud terviseameti loaga tõendid), tagastatakse raha eranditult kõigile tingimustel, mis on identsed punktiga 3.1, välja arvatud punkt a.

3.3 Kui "Bi-2 NEW BEST" kontserdi toimumise kuupäeval on kõik piirangud kaotatud, kehtivad klientide suhtes samad tingimused mis punktis 3.2.

4. Väljamaksed kokkulepitud ja piletimüügi korraldajale üle kantud tagasimaksete osas toimuvad 5 (viie) kalendripäeva jooksul.

Tuletame meelde, et alates 1. juulist 2021 oli igal kliendil võimalik piletit ostes sõlmida piletikindlustusleping piletioperaatoriga Piletilevi (https://www.piletilevi.ee/est/piletikindlustus/uldinfo/).

Bi-2

26.05.2022
Saku Suurhall


Bi-2 astub üles oma uue show'ga „NewBest“ Tallinnas!
 
26. mail esineb ansambel Bi-2 Saku Suurhalli areenil oma uue kontsertkavaga „NewBest“.
 
Kontserdil kõlavad nii uued menulood Bi-2 albumilt „Sündmuste horisont“ kui ka kõik bändi põhilood – Greatest hits Bi-2, mis on miljonite poolt tuntud ja armastatud. Kahtlemata peegeldub see publiku emotsioonides ka kontserditel – tuhandete häältega kooris laulmine on juba ammu saanud kõikide Bi-2 etteastete eraldamatuks osaks. Pealegi luuakse selleks Saku Suurhallis kõik tingimused: tänu saali uuele ruumilahendusele muutuvad lava piirid hägusaks ja pealtvaataja haaratakse muusikalisse vaatemängu, kus ta muutub selle lahutamatuks ning ülioluliseks osaks.
 
Võimatu, ega ole ka vajalik mõõta emotsioone, mis täidavad nii publikut, kui ka esinejaid! Kõike seda saab ise näha, kuulda ja omal nahal kogeda – 26. mail uue „NewBest“ kontsertkavaga Bi-2 etteastel!
 

Ajad ja hinnad
Haabersti linnaosa, Saku Suurhall

    BI-2 / Би-2 / Bi2 (17.03.20, 09.09.20, 16.02.21, 27.10.21 asendus)

  • 26.05.2022, 19:00 - 23:59

  • Hind alates

    27.9 €
  • Maksimumhind

    185.9 €
  • Osta pilet
Ligipääsujuhend
Koordinaadid
Vaata kaardil