Ara Malikian - Royal garage world tour

Estonia puiestee 9, Kesklinna linnaosa, Tallinn

Osta pilet Vaata kaardil

Alexela Kontserdimajas toimub „Royal Garage World Tour” maailmaturnee raames geniaalse viiuldaja Ara Malikiani ja tema ansambli kontsert.

 Viiulivirtuoos Ara Malikian on juba enam kui nelikümmend aastat murdnud klassikalise muusikaga seotud stereotüüpe. Ara Malikian on Liibanonis sündinud Armeenia päritolu muusik, kes on viimased viisteist aastat Hispaania kodanik. 

Ta omandas viiulihariduse Hannoveri Kõrgemas Muusikakoolis ja seejärel Londini Akadeemias. Oma esimese täiskontserdi andis ta juba 12-aastaselt ja pärast mitmeid aastaid esines ta klassikalise kava solistina koos Genfi, Berliini ja Madridi sümfooniaorkestritega, Moskva Virtuooside, Stingi, Björki ja paljude teiste staaridega. Ara Malikiani show – see on uskumatu ja haarav keeristorm, milles võib kuulda nukraid idamaiseid motiive, Ladina-Ameerika sütitavaid rütme ja viiuldaja enda mustlaslikult avarat hinge. Oma showdega on virtuoos rännanud juba peaaegu kõigisse maailma riikidesse ja kõikjal on publik teda vaimustusega vastu võtnud. Aasta jooksul annab Ara Malikian rohkem kui 300 kontserti, rabades fänne oma energia ja keevalisusega. Kokku on ta salvestanud 26 albumit ega kavatse saavutatul peatuda. Muusik on seadnud endale eesmärgiks populariseerida klassikalist muusikat. Kuid välimuse poolest ei näe ta sugugi välja nagu klassikaliste muusikateoste esitaja. Vastupidi, teda võib pigem näha laiades idamaistes pükstes ja mustrilise vestiga, mida kannab otse paljal ihul. Tema välimust täiendavad öömustad lokkis juuksed ja lopsakas habe. Iga Ara Malikiani esinemisega kaasnevad tormilised emotsioonid – ta hüppab, laeb energiaga muusikuid ja publikut, mõnikord aga kukub maha ning mängib lamades, ja ikka samasuguses pöörases rütmis. Muusiku loominguline pagas sisaldab Vivaldi, Mozarti ja Paganini meistriteoseid ning selliste tuntud rokkansamblite nagu Radiohead, Led Zeppelin ning Jimmy Hendrixi ja David Bowie hittide töötlusi. Samuti saab publik kuulata maestro enda autoriteoseid, sealhulgas ka filmimuusikat tuntud filmidest.

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Alexela Kontserdimaja, Tallinn

  Ara Malikian - Royal garage world tour

 • 13.10.2021, 19:00 - 22:10

 • Hind alates

  26.4 €
 • Maksimumhind

  81.4 €
 • Osta pilet
Ligipääsujuhend
Ligipääs
 • Viidastatud või tähistatud
 • Juurdepääsutee kõvakattega
 • Ekskursioonibussiga
 • Sõiduautoga
Lähedal asuvad peatused
Buss: Estonia
Koordinaadid
Vaata kaardil
Uudiskiri Uudiskiri