Anu Taul "Maagiline järv" plaadiesitlus

Anu Tauli “Maagiline järv” plaadiesitlus

Järved on meile nii tavalised, kuid ometi nii salapärased. Sealne loomastik on mitmekesine: osa loomi elab sügaval veekogu põhjas, osa liigub aktiivselt ringi, st. ujub, osa hõljub vees. Vee pinnal ilutsevad vesiroosid, silmad taeva ja valguse poole, juured pimedas põhjamudas - need on minu Maagilise järve laulud, elu valupunktides avanenud õied.
Anu Tauli hääl on tundlik ja nüansirikas. Tema laulud on puudutavad ja lohutavad, jutustades üldinimlikel teemadel. Anu looming on põimitud omapärase loodustunnetusega viies meid rändama sügavale metsa, vetevoogudesse või unenäomaastikele. Maagiline järv sümboliseerib hinge sügavust ja paneb meid mõtisklema iseenda olemuse üle. 


Anu Taul kõik sõnad ja viisid, laul, kitarr
Ann-Maria Piho 15-keelne kannel
Kaisa Kuslapuu klaver
Taavet Niller kontrabass, basskitarr
Tõnis Kirsipu trummid, rütmipillid
Tarmo Noormaa 2-realine lõõts


Oluline teada:
* Kontserdile saavad tasuta kõik kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud). Vältimaks lapse vanuse määramisega tekkida võivaid komplikatsioone, palume kaasa võtta vanust tõendav dokument.
* Raske puudega isiku saatja pääseb meie kontsertidele tasuta.
* Meie kontsertidele ei pääse ühegi loomaga sh kotis ja/või puuris olevate loomadega. Juht-, hüpo- ja abikoerad on teretulnud.

Anu Tauli “Maagiline järv” plaadiesitlus

Järved on meile nii tavalised, kuid ometi nii salapärased. Sealne loomastik on mitmekesine: osa loomi elab sügaval veekogu põhjas, osa liigub aktiivselt ringi, st. ujub, osa hõlju

Ajad ja hinnad
Viljandi, Pärimusmuusika ait, Viljandi

Anu Taul "Maagiline järv" plaadiesitlus

26.10.2018, 19:00 - 23:59

Hind alates: 7 €
Maksimumhind: 12 €
Omadused