Ansambli "Neiromonah Feofan" lavashow

Muusikamaailma üks populaarsemaid ja salapärasemaid artiste – Neiromonah Feofan – astub esmakordselt Eesti fännide ette lavale 26.mail 2018Tallinnas, Kultuurikatlas.
Neiromonah Feofan on suutnud ühitada folgi, drumm & bass´i ja vene rahvusromantika. Ansambli lavashowd on ülimalt vinged ja esinemine kaasahaarav.

Neiromonah Feofani ümbritseb salapära, sest keegi ei tea, kes on see inimene, kes peitub mungarüü sees. Kõikidel esinemistel varjab laulja nägu mungarüü kapuuts… Lisaks mungarüüs lauljale tatsab lavalaudadel ringi ka karu…

Salapära ja fantastiline elektroonse drum & bassi ja folgi ning rahvusviiside originaalne kokku miksimine on Neiromonah Feofani´st teinud Venemaa ühe populaarseima artisti.

Kultuurikatlas 26.mail toimuv esinemine on ansambli esimene ülesastumine Eestis, järgmine kord saab ansamblit näha 6.juulil 2018 Seto Jaanitulel. Neiromonah Feofan on festivali Seto Jaanituli üks peaesinejaid ja Tallinnas toimuv kontsert on festivali Seto Jaanituli eelpidu.

Lisaks Neiromonah Feofanile esinevad Kultuurikatlas mitmed Eesti DJ-d. Ürituse vanusepiirang on 16+.

Piletite arv 26.mail Kultuurikatlas toimuvale Neiromonah Feofan´i esinemisele on limiteeritud, seega piletite soetamist ei tasu viimasele minutile jätta.

Lingid:

https://youtu.be/HNpLuXOg7xQ
https://youtu.be/YUN54PZQQfA
https://youtu.be/zObEz1WDmSk


***Piletiinfo***

Tavapilet: 21,90€
Piletihind tõuseb!


AJAKAVA
Uksed avatakse 19:30
Ürituse orienteeruv lõpp 01:30
Täpsem ajakava avaldatakse hiljem.

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

***toimumiskoht***

Kultuurikatel
Black Box
Põhja pst. 27ATallinnPõhja-EestiEesti

www.kultuurikatel.ee


***Korraldaja info***

Estonian Live Music Agency MTÜ
Toomasmäe, Setomaa vald 64315 Võrumaa
info@elma.ee

Muusikamaailma üks populaarsemaid ja salapärasemaid artiste – Neiromonah Feofan – astub esmakordselt Eesti fännide ette lavale 26.mail 2018Tallinnas, Kultuurikatlas.
Neiromonah Feofan on suutnud ühitada folgi, drumm & bass´i ja v

Ajad ja hinnad
Põhja-Tallinna linnaosa, Kultuurikatel

Ansambli "Neiromonah Feofan" lavashow

26.05.2018, 20:00 - 23:59

Täiskasvanu: 21.9 €
Omadused
sünnipäev EV100