Ansambli 'Belõi Orjol' kontsert / Концерт группы 'Белый орёл'

Kriitikute ja ajakirjanike arvates on «Belõi Orjol» vene estraadi kõige saladuslikum ansambel. Juba oma esimestest tegevusaastatest meelitas kollektiiv endale massiteabevahendite kõige terasema tähelepanu ja võitis miljonite kuulajate südamed. 

„Kui joovastavad on Venemaa õhtud“ («Kak upoitelnõ v Rossii vetšera»), „Kibe mesi“ («Gor’kij mjod»), „Kordumatu“ («Nepovtorimaja»), „Sest ei tohi olla nii ilus“ («Potomu tšо nelzja bõt’ krasivoi takoi») ja teised ansambli laulud muutusid silmapilkselt hittideks.

Saavutanud sööstliku edu, püstitas „Belõi Orjol“ omapärase rekordi, võites Venemaa kõik kõige prestiižikamad auhinnad: „Kvaliteedimärk“ («Znak katšestva») parima debüüdi eest, Preemia „Kuldne grammofon“ («Zolotoi grammofon»), „Russkoje raadio“, „Hõbekaloss“ («Serebrjanaja kaloša») kõige skandaalsema klipi eest, Agentuuri „Inter Media“ preemia kõige müüdavama albumi eest, preemia „Ovatsioon“ aasta parima šlaagri eest.

Möödunud aastate jooksul on „Belõi Orjol“ lasknud välja kuus albumit, mis miljonitiraažiga müüdi läbi kogu maailmas. Praegu valmistatakse väljalaskeks seitsmendat albumit.

Vene estraadi suurima nõudlusega ansambli „Belõi Orjol“ peadpööritavast edust tunnistab ka külalisetenduste geograafi alates selle asutamisest kuni tänase päevani: enam kui poolteist tuhat linna viiekümnes riigis neljal kontinendil, arvestamata korduvaid külalisetendusi.

Täna on „Belõi Orjol“ populaarseim ansambel, mille esinemised paistavad silma enneolematu energeetika, esitamise kõrge professionaalse taseme, kordumatu näitlejameisterlikkusega.

Kriitikute ja ajakirjanike arvates on «Belõi Orjol» vene estraadi kõige saladuslikum ansambel. Juba oma esimestest tegevusaastatest meelitas kollektiiv endale massiteabevahendite kõige terasema tähelepanu ja võitis miljonite kuulajat

Ajad ja hinnad
Kesklinna linnaosa, Vene Kultuurikeskus, Tallinn

Ansambli 'Belõi Orjol' kontsert / Концерт группы 'Белый орёл'

04.11.2017, 18:00 - 19:40

Hind alates: 20 €
Maksimumhind: 29 €
Jõhvi linn, Jõhvi Kontserdimaja

Ansambli 'Belõi Orjol' kontsert / Концерт группы 'Белый орёл'

05.11.2017, 17:00 - 18:40

Hind alates: 20 €
Maksimumhind: 35 €
Omadused