Ansambel ''Patronus'' kontsert

Ansambli “Patronus”  tutvustab enda uut singlit “Vahusel teel” ja samuti tuliuut eestikeelset kava. Singel ilmus 31. juulil.

Ansambli muusika on omanäoline ja sobib nii mõnusaks kuulamiseks kui ka tantsujala keerutamiseks.

 Tegemist on Eestis populaarsust koguvate artistidega, Saaremaal resideeruva Siljaga ja andekate muusikutega Lõuna-Eestist,  kes on lühikese ajaga kogunud palju tuntust ning mitmete lugudega jõudnud Eesti raadio muusika edetabelite TOPi. 

Ansambli eelmine singel „Tedretäpiline tüdruk“ jõudis mitmete Eesti raadiote edetabelisse, sh ka esikohale. Lisaks on ansamblil eesti keelsena välja tulnud lugu „Must Lumi“ ja „Tõmban täpiks“ (muusikavideona).

2016 aastal on esinetud näiteks Latvian Beerfestil Riias, A2 Green Concerdil Peterburis koos Anne Veski ja The Sun-iga, Klaipeda Sea Festivalil, Saaremaa Rannapeo jaanifestivalil, Viru Folgil jne. Ansambel oli aastatel 2017 ja 2018 seoses solisti lapseootusega puhkepausil, kuid nüüdseks on taas aktiivselt lavalaudu vallutamas.

Silja on muusikaga tegelenud üle 10 aasta, varasemalt on osalenud mitmetes projektides, kuid nüüd otsustas hakata esitama vaid omaloomingut. Siiani on Silja kirjutanud lugusid nii endale kui ka teistele Eesti artistile (nt Ott Lepland, Getter Jaani, Gerttu Pabbo, Parvepoisid jt) üksi, kuid nüüd on kõik koos usinalt loomingu kallal. Bändiliikmetega on ka varasemalt aastate jooksul lugusid koos lindistatud, kuid live ansambel sündis oktoobris 2015. Silja esimene album „There´s No Lies“ ilmus detsembris 2015.

Bändi loominguga saab tutvuda siin https://soundcloud.com/user-605116485

Artisti FB leht: https://www.facebook.com/PatronusEstonia

Singel Tedretäpiline Tüdruk: https://www.youtube.com/watch?v=u0tMoKY9rnw

Videosingel Tõmban Täpiks: https://www.youtube.com/watch?v=X03TV3FtiGk

Singel Must Lumi: https://www.youtube.com/watch?v=J9wKp10JRsg

Terevisioon: https://www.youtube.com/watch?v=Fw_uMoAbn8w

 

Bänd on 5 liikmeline:
Silja Vipre – laul/kitarr
Myrakas – klahvpillid
Jan Viileberg – kitarr/laul
Toomas Pihlau – basskitarr/laul
Kristo Joosep – trummid

 

 

 

Ansambli “Patronus”  tutvustab enda uut singlit “Vahusel teel” ja samuti tuliuut eestikeelset kava. Singel ilmus 31. juulil.

Ansambli muusika on oma

Ajad ja hinnad
Kuressaare linn, Kuressaare Arensburg Boutique Hotel & Spa

Ansambel ''Patronus'' kontsert

31.08.2018, 19:00 - 23:59

Hind alates: 6 €
Maksimumhind: 10 €
Omadused