Ansambel Anett trio kontsert | Muusikasuvi Antoniuse õues 2021

Anett on kaasaegse souli laulja-laulukirjutaja, kel vokaalseid mõjutusi ka jazzist. 2021. aasta algas Aneti jaoks lausa kolme nominatsiooniga Eesti Muusikaauhindadel - Aasta album, Aasta naisartist ja Aasta popartist kategooriates ning kulmineerus laureaaditiitlitega - Aasta naisartisti ja Aasta popartistina. Mitmeid kordi ka Eesti Laulul kuulajate südameid võitnud pop-soul laulja Anett ja tema sõbrad esitavad soulmuusika kavereid ja Aneti originaalmuusikat.

Tartu kontsertide sari „Muusikasuvi Antoniuse õues" alustab sel suvel oma 10. hooaega. 1. juulist 26. augustini igal neljapäeva õhtul saab nautida Tartu Antoniuse õues mõnusaid suvekontserte. Kontserdikava hõlmab väga head muusikat džässist rokini, popist folgini. Muusikasuvi kestab kuni 26. augustini ja publikuni jõuab üheksa kontserti.

Anett on kaasaegse souli laulja-laulukirjutaja, kel vokaalseid mõjutusi ka jazzist. 2021. aasta algas Aneti jaoks lausa kolme nominatsiooniga Eesti Muusikaauhindadel - Aasta album, Aasta naisartist ja Aasta popartist kategooriates ning kulmineerus

Ajad ja hinnad
Tartu linn, Tartu Antoniuse õu

Ansambel Anett trio kontsert | Muusikasuvi Antoniuse õues 2021

29.07.2021, 20:00

Hind alates: 18 €
Maksimumhind: 20 €
Omadused