Annetuspilet

Lisades oma piletile 5€ väärtuses kupongi toetad Tartu Teatrikeskuse sündi!

Teater ei ole maja. Teater võib juhtuda kus iganes. Kuid meie kliimas tehakse paratamatult suurem osa lavastustest siseruumides. Saja aasta eest, kui eesti näitemängutegemine oma saalidesse kolis, ehitati rahvarahastuse toel selleks sobivad majad. Need majad ja organisatsioonid on seniajani alles ning see on väga hea. Teatreid ja teatri tegemise viise on aga saja aastaga juurde tulnud ning see kõik ei mahu ära olemasolevate katuste alla. Nagu ka iga teater ei saa endale lubada oma maja.

Nii olemegi Tartu Uue Teatriga jõudnud sinnamaani, et osta ühisrahastuse toel välja hoone, milles praegu rentnikuna tegutseme ning luua selle ümber etenduskunstide keskus ehk siis teatrikeskus. See oleks kahe saali ja kureeritud programmiga avatud teatrimaja, kuhu võivad kandideerida oma lavastustega kõik, kellel on ideed, kuid pole jaksu tegeleda selle elluviimise ebaglamuurse poolega.

Uus teatrikeskus viib teatritegemise Tartus uuele, avatud tasemele. Aita meil see unistus ellu viia!

Lisades oma piletile 5€ väärtuses kupongi toetad Tartu Teatrikeskuse sündi!

Teater ei ole maja. Teater võib juhtuda kus iganes. Kuid meie kliimas tehakse paratamatult suurem osa lavastustest siseruumides. Saja aasta eest, kui eesti näit

Ajad ja hinnad
Tartu, Tartu Uus Teater, Lai 37

Annetuspilet majaostuks

06.05.2017 - 31.05.2018, 12:00 - 23:59

Täiskasvanu: 5 €
Omadused